Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová fotobanka Kuptofoto.cz

redakce 14.09.2010

Kuptofoto.cz je nová fotobanka na českém webu s naprosto unikátním obsahem. Na jednom místě kombinuje výhody klasické fotobanky a mikrofotobanky. Správné fotky zde najdu všichni, od drobných živnostníků a webdesignérů až po editory radničního zpravodaje.

Ovládání stránek je navržené maximálně jednoduše a srozumitelně. Fotografii lze vybrat a koupit během několika minut a hlavně za rozumnou cenu.

„Profimedia, jako přední dodavatel reportážních a ilustračních fotografií, může prostřednictvím Kuptofoto.cz nabídnout tyto fotografie širšímu publiku. Stránky jsme společně vyvíjeli několik měsíců a podařilo se nám zjednodušit ovládání tak, aby ho zvládnul opravdu každý. Jsme přesvědčeni, že i proto bude Kuptofoto.cz velmi úspěšné,“ říká Štěpán Kincl, projektový manažer projektu Kuptofoto.cz.

Proč do projektu vstoupil Pixmac, shrnuje Víťa Válka:„Před dvěma lety jsme vstupovali na trh levných fotografií s velkým očekáváním. To se nám podařilo výrazně předčit. Proto spouštíme společně s dalšími silnými partnery projekt Kuptofoto.cz, od kterého si v první řadě slibujeme větší popularizaci levných a legálních fotografií.“

„Věříme, že díky kvalitním fotografiím a nízkým cenám bude Kuptofoto.cz do roka a do dne nejpoužívanější fotobankou na českém trhu," říká Jaroslav Kábele, ředitel internetových projektů Mafra a tedy i iDNES.cz, kde se fotografie ke koupi budou především inzerovat.  „Fotografie jsou nedílnou součástí zpravodajství, a proto využijeme potenciálu portálu iDNES.cz a čtenářům nabídneme ke koupi i fotografie, které jsou součástí redakčního obsahu."

Start Kuptofoto.cz provází komunikace cílená na koncové uživatele. Komunikace probíhá dvojí formou, v té pozitivní části díky novým fotografiím rostou vybraným živnostníkům tržby, v té negativní mají zavřené živnosti za krádež fotografií. Kampaň startuje 1. září v médiích mediální skupiny a rádiovou kampaní.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud