Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová generace 2,5“ externích disků Verbatim

redakce 04.05.2010

Verbatim představil novou generaci menších a lehčích pevných disků, které můžete snadno přenášet v kapse nebo příručním zavazadle. Nová řada přenosných disků Store `n` Go obsahuje software GREEN BUTTON, který uvede disky do úsporného režimu.

Nové přenosné disky Verbatim Store `n` Go jsou k dostání za doporučené ceny 1730 Kč (250 GB), 1879 Kč (320 GB), 2469 Kč (500 GB), 2649 Kč (640 GB), zatímco modely s kapacitou 750 GB a 1 TB se do prodeje dostanou později. Pro ty, kdo preferují vyšší přenosové rychlosti, budou tyto disky brzy dostupné i s rozhraním eSATA/USB 2.0 a USB 3.0.
Nové přenosné disky Store `n` Go jsou s rozměry 81 mm (šířka) x 117 mm (délka) x 16 mm (hloubka) o téměř 30 % menší než předchozí generace a s váhou 135 g jsou rovněž o 20 % lehčí. Díky souborovému systému FAT32 jsou disky kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac. Disky Store `n` Go jsou k dostání v různých kapacitách od 250 GB až po 1 TB.
Společně s diskem Verbatim Store `n` Go obdržíte také dva softwarové balíčky. Jedním z nich je Nero BackItUp and Burn Essentials kombinující tři důležité funkce: zálohování veškerých souborů a složek, vypalování fotografií, videonahrávek a dalšího obsahu na CD, DVD a Blu-ray nosiče, a také obnovu poškozených souborů prostřednictvím Nero RescueAgent.
Software GREEN BUTTON snižuje spotřebu energie a prodlužuje životnost disku jeho automatickým uvedením do úsporného režimu po určitém časovém intervalu nebo i manuálně kliknutím na ikonu GREEN BUTTON.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme