Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová řada notebooků HP Pavilion a dva netbooky

redakce 10.02.2011

Společnost HP představila inovované portfolio notebooků pro domácí uživatele, které zákazníkům nabídnou kromě technologických novinek i elegantní styl.

Inovovaná řada notebooků HP Pavilion se nechala inspirovat světem umění, módy a hudby. Nové notebooky Pavilion si uživatelé mohou přizpůsobit svému vkusu díky výběru ze 17 exkluzivních tapet vytvořených šesti umělci z různých koutů světa. Tyto tapety je možné si stáhnout i z profilu HP na Facebooku. 

 

Notebooky HP Pavilion dv6 a dv7

Notebooky Pavilion dv6 a dv7 představují vrchol inovované modelové řady HP Pavilion. Přebraly stylové designové prvky z řady ENVY, včetně technologie Beats Audio, kterou budou vybaveny nejvyšší modely s kovovým šasi a USB 3.0 rozhraním. Notebooky se také mohou pochlubit technologií HP CoolSense Technology, webkamerou HP TrueVision HD  a zabudovanými kvadrofonními reproduktory.

O kvalitní zvukovou reprodukci se starají kvadrofonní reproduktory Beats Audio. Tento systém vytvořili zakladatelé hudebního uskupení Dr. Dre (Dr. Dre a Jimmy Iovine) a má podle výrobce reprodukovat digitální hudbu s nevšedním emočním rozměrem. Model Pavilion dv6 a dv7 má také nově optimalizované zabudované kvadrofonní reproduktory a dv7 i subwoofer pro větší hloubku a sílu zvuku.

HP CoolSense Technology v sobě kombinuje moderní hardware a inteligentní software pro chlazení, díky nimž je notebook pocitově výrazně chladnější. Technologie automaticky upravuje chlazení podle osobních preferencí uživatele.

Notebooky jsou vybaveny lesklým HD displejem s technologií Bright View, Pavilion dv6 o úhlopříčce 39,6cm (15,6”) a dv7 o úhlopříčce 43,9cm (17,3”). Pavilion dv6 a dv7 mají všechny rysy velmi výkonných počítačů a jsou nabízeny s procesory Intel Core druhé generace a AMD.

Na ochranu osobních údajů a správu hesel jsou notebooky Pavilion dv6 a dv7 vybaveny funkcí HP SimplePass, která zajišťuje bezpečný a okamžitý přístup k online účtům a heslům. Modely série dv mají posílené prvky bezpečnosti a ochrany; všechny notebooky řady HP Pavilion dv mají systém HP ProtectSmart, který automaticky zamyká pevný disk a tak chrání fotografie, hudbu a paměťová média v případě nechtěného upuštění notebooku na zem.

Notebooky HP Pavilion řady g

Notebooky HP Pavilion modelové řady g nabízí kombinaci stylu a výkonu. Notebooky s novým designem nabízejí také plnou konektivitu pro surfování po internetu a online kontakt s přáteli. Kromě lesklého HD displeje s technologií BrightView jsou vybaveny reproduktory Altec Lansing.

 

HP Mini 110 a 210

Kompaktní, pouhých 1,14 kg vážící a necelé 3 cm tenký netbook HP Mini 110 je určen hlavně na cesty. Podle výrobce vydrží v kombinaci se šestičlánkovou baterií vydrží bez napájení pracovat celý den (asi se tím myslí den pracovní, osmihodinový, jinak by to byla opravdu bomba). HP Mini disponuje klávesnicí jen o 7 % menší, než je klávesnice plné velikosti, 10,1" displejem a Wi-Fi adaptérem. Nástroj HP QuickWeb umožňuje přístup na web na jeden dotyk. Díky technologii Instant-On je možné poslouchat hudbu, procházet web či chatovat s přáteli v několika sekundách. Nástroje HP QuickSync a HP Cloud Drive umožňují snadný přístup, synchronizaci a sdílení dat mezi HP Mini a jiným počítačem. Model HP mini 210 je vybaven zvukem Dolby Advanced Audio.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud