Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové AIO PC s Windows 8 pro firmy

redakce 11.06.2013

Firma HP představila nové pracovní stanice pro nasazení ve firmách, v čele s All-in-One modelem HP EliteOne 800 G1 s 23palcovou dotykovou obrazovkou a operačním systémem Windows 8.

HP EliteOne 800 G1 je velmi dobře vybaven pro plnění každodenních pracovních úkolů. Moderní formy firemní komunikace podporuje integrovaná webkamera s HD rozlišením (2 Mpx), zvuk s certifikací DTS Studio Sound a dva mikrofony. Dotykový 23palcový displej s rozlišením 1 920 × 1 080 bodů využívá WLED (White LED) podsvícení a lze jej provozovat v horizontální i vertikální orientaci.

Pracovní stanici pohánějí procesory Intel i5 a i7 čtvrté generace, kterým sekunduje operační paměť o kapacitě až 16 GB (1 600 MHz DDR3 SDRAM). Vybírat lze z několika konfigurací úložišť, včetně 1 TB hybridního disku, 500 GB SATA disků s automatickým šifrováním obsahu nebo rychlých SSD (160 GB nebo 256 GB s šifrováním). Výbavu doplňuje čtečka SD karet a optická mechanika (DVD nebo Blu-ray).

Samozřejmě se počítá i s připojením dalších zařízení – nejen prostřednictvím šesti USB 3.0 portů. Pomocí předinstalovaného softwaru lze vytvořit vlastní Wi-Fi hotspot pro připojení smartphonů, tabletů a dalších počítačů. Volitelně lze pracovní stanici vybavit i rozhraním NFC.

HP EliteOne 800 G1 bude na trhu v průběhu léta, cena bude vycházet z konkrétní konfigurace (od cca 35 000 Kč).

 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud