Přejít k hlavnímu obsahu

Nové grafické tablety EVOLVEO řady Grafico jsou plně kompatibilní s Windows, Mac OS a Androidem

redakce 18.10.2022

EVOLVEO uvádí na trh řadu grafických tabletů, které se vyznačují rychlou odezvou, vysokou citlivostí a rozlišením snímací vrstvy. Součástí setu všech tabletů EVOLVEO řady Grafico (T12, T8 a TW) je bezdrátové pero s 8192 úrovněmi tlaku a odezvou 233 PPS.

Snímací vrstva novinek má rozlišení 5080 LPI s detekcí pera 15 mm nad pracovní plochou. Navíc je v dodávce 30 náhradních hrotů a grafická rukavice. Všechny pracovní plochy tabletů EVOLVEO Grafico umožňují inverzi pro práci leváků. Tablety jsou napájeny přes USB a podporují zařízení s operačními systémy PC, Mac OS i Android.

t12

EVOLVEO Grafico T12 | Zdroj: Evolveo

EVOLVEO Grafico T12 je profesionální grafický tablet s dvanácti programovatelnými klávesami a multimediální dotykovou lištou, který ocení nováček i zkušený grafik. Ovladače pro tablet jsou nahrány přímo uvnitř zařízení a okamžitě k dispozici po připojení k počítači s Windows nebo Mac OS, případně k zařízení s Androidem. Základní funkci kláves je možné změnit dle vlastních potřeb a preferencí. Aktivní pracovní plocha tabletu Grafico T12 je 250 × 150 mm.

t8

EVOLVEO Grafico T8 | Zdroj: Evolveo

EVOLVEO Grafico T8 s osmi programovatelnými klávesami a dvěma aktivními klávesami pera je intuitivním nástrojem pro začínající i pokročilé grafiky. Díky implementovaným ovladačům není zapotřebí stahovat další software. Přednastavené klávesy je možné jednoduše přizpůsobit individuálním potřebám. Aktivní pracovní plocha je 193 × 143 mm.

tw

EVOLVEO Grafico TW | Zdroj: Evolveo

EVOLVEO Grafico TW je grafický tablet s interaktivním kruhovým menu. Aktivní pracovní plocha 195 × 145 mm. Vzhledem ke své hmotnosti a rozměrům je grafický tablet Grafico TW snadno přenosný.

Dostupnost a cena

Grafické tablety EVOLVEO řady Grafico jsou už na trhu aktuálně dostupné. EVOLVEO Grafico T12 má doporučenou koncovou cenu 1459 Kč včetně DPH. Grafico T8 má doporučenou koncovou cenu 1359 Kč včetně DPH a Grafico TW pak 1350 Kč včetně DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud