Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové herní komponenty od Logitechu

redakce 13.08.2010

Společnost Logitech představila tři nové herní periferie řady G — bezdrátovou herní náhlavní sadu Logitech Wireless Gaming Headset G930, bezdrátovou herní myš Logitech Wireless Gaming Mouse G700 a herní klávesnici Logitech Gaming Keyboard G510.

Bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Gaming Headset G930

Bezdrátová náhlavní sada Wireless Gaming Headset G930 vtáhne hráče do prostorového zvuku Dolby 7.1 a pomůže vám zaslechnout protivníky v přesných pozicích dříve, než vás oni budou moci spatřit. Díky bezdrátové technologii herní třídy, která je navržena speciálně pro obousměrný nekomprimovaný streaming zvuku, se můžete zaměřit na hru a nebude vás rozptylovat typické zpoždění a zadrhávání bezdrátového přenosu ani nepříjemné rušivé zvuky.

K plné výbavě herního headsetu G930 patří tři programovatelná G-tlačítka, která vám umožní plně ovládat hudbu, zkreslování hlasu a klienty pro chatování. Sluchátkový hlavový pásek vyměkčený pěnovým materiálem s paměťovým efektem pro přizpůsobení tvaru hlavy zaručí, že vás náhlavní sada nebude unavovat, a plyšové náušníky změkčují přítlak na uši a současně je utěsňují před nežádoucím hlukem zvenčí. Díky mikrofonu s potlačením okolního hluku bude váš hlas vždy čistý a zřetelný pro perfektní koordinaci vašeho týmu. A pokud jste natolik zapálení pro hru, že během jedné maratonské herní session vyčerpáte 10 hodin výdrže interní baterie, přiložená nabíjecí základna vám ji umožní snadno dobíjet, zatímco vy můžete náhlavní sadu používat bez přerušení dále.

Bezdrátová herní myš Logitech Wireless Gaming Mouse G700

Bezdrátová herní myš G700 je optimalizovaná pro MMO hry, ale současně nabízí jemnost a přesnost potřebnou pro hry typu FPS. Obsahuje 13 precizně umístěných tlačítek, které lze naprogramovat na jednu konkrétní činnost nebo jim přiřadit i složitá makra, která se provedou jedním kliknutím, ale nepřekážejí, když je nepotřebujete. Plnorychlostní bezdrátové spojení (1000 přenosů za sekundu) eliminuje zpoždění odezvy.

Tvar myši G700 je navržen s využitím přirozených křivek, aby vám ještě lépe padla do dlaně, ale přinejmenším podle prvních obrázků to vypadá, že je zase jen pro praváky. Dobíjecí kabel, který lze rychle a snadno připojit, umožňuje myš nabíjet i během používání a současně slouží pro přenos dat.

Herní klávesnice Logitech Gaming Keyboard G510
Herní klávesnice má 18 programovatelných G-tlačítek se třemi stavovými režimy, takže na každou hru je k dispozici 54 možných nastavení pro makra. Tato makra si můžete předdefinovat pro své oblíbené hry nebo máte možnost vytvářet nová v průběhu hry, která si přizpůsobíte tak, že budou vyhovovat okamžité situaci a potřebám.

Unikátní funkcí herních klávesnic Logitech je LCD displej označovaný jako GamePanel, který zobrazuje herní statistiky a informace o výkonu PC. Klávesnice má RGB podsvícení, které můžete upravovat podle svého tak, aby její ovládací prvky byly jasně viditelné — v noci stejně jako ve dne. A navíc obsahuje i konektory jack 3,5 mm, takže můžete připojit analogovou náhlavní sadu a využít čistě digitální komunikaci přes USB.

Bezdrátová herní náhlavní sada Logitech Wireless Gaming Headset G930 bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 5 790 Kč. Bezdrátová herní myš Logitech Wireless Gaming Mouse G700 bude k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 3 240 Kč a herní klávesnice Logitech Gaming Keyboard G510 má stát 3 240 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme