Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové laserovky a multifunkce od Samsungu

redakce 05.12.2011

Černobílé tiskárny ML-2160, ML-2165 a ML-2165W jsou malé, tisknou 20 stran za minutu a budou stát od 1929 Kč do 2173 Kč vč. DPH. Multifunkce SCX-3400 mají kromě tiskárny ještě skener a fax a podle výbavy budou stát od 2 900 Kč do 4 300 Kč vč. DPH.

Laserové tiskárny ML-2160, ML-2165 a ML-2165W jsou určeny hlavně pro osobní použití a kromě nízké ceny budou zajímavé hlavně jednoduchostí a funkčností. Kromě počítače na nich můžete pomocí aplikace Mobile Print tisknout i ze smartphonů a tabletů. Nastavení bezdrátového propojení s vaší domácí sítí usnadňuje tlačítko WPS (modelu s Wi-Fi adaptérem, tedy u ML-2165W), díky němuž lze podle výrobce nastavit tiskárnu během dvou minut.

Tiskárny Samsung ML-2160, ML-2165 a ML-2165W mají být o 22 % menší než běžné tiskárny se stejným výkonem, tedy s rychlostí tisku 20 stran za minutu a zásobníkem pro 150 listů formátu A4. Tato kompaktní konstrukce poskytuje efektivní a elegantní prostorové řešení pro každý interiér a šetří uživatelům místo na pracovním stole. Tlačítko Easy Eco driver umožňuje efektivnější, a tedy i levnější tisk. Bez úpravy původního souboru mohou uživatelé dočasně upravit tištěný dokument a vyhnout se tak zbytečnému tisku textu nebo obrázků, což vede k efektivnímu využití toneru a papíru. Funkce Result Simulator zobrazuje uživatelům očekávané výsledky snížení emisí CO2, spotřeby elektrické energie, spotřeby papíru a toneru v závislosti na uživatelském nastavení.

Multifunkční tiskárny SCX-3400 umožňují jednoduchý tisk, skenování, kopírování a faxování při dodržení nízkých nákladů, přičemž pracují rychlostí 20 stran za minutu. Podle výrobce jsou vhodné pro malé a střední podniky. Tiskárny Samsung řady SCX-3400 jsou vybaveny funkcí Easy Printer Manager, která umožňuje sledovat práci tiskárny v reálném čase, stejně jako zobrazovat statistiky na údržbu tiskárny. Tiskárny SCX-3400 využívají integrovaného řídícího programu, který umožňuje uživateli sledovat další multifunkční zařízení Samsung na jedné obrazovce. Toto multi-monitorovací zařízení také umožňuje, aby byla tiskárna ovládána na dálku, což je v kancelářském prostředí důležitý aspekt.

Tlačítko One Touch Eco na tiskárnách Samsung SCX-3400 umožňuje práci v úsporném režimu, a tím automaticky šetří energii, toner a spotřebu papíru pro maximální efektivnost nákladů.

Kromě toho jsou tiskárny Samsung SCX-3400 vybaveny ovladačem Samsung Easy Eco Driver, který umožňuje vlastní nastavení pro správu a řízení nákladů na tisk. S jeho využitím mohou uživatelé například zabránit tisku zbytečného textu nebo obrázků zvoleného dokumentu bez změny původního souboru, což vede k efektivnímu využití toneru a papíru. Navíc je možné tisknout až 8 snímků / stránek na jednu stránku, čímž lze opět šetřit náklady. Funkce Result Simulator zobrazuje uživatelům očekávané výsledky snížení emisí CO2, snížení spotřeby elektrické energie, spotřeby papíru a toneru pro tisk dokumentu v závislosti na uživatelském nastavení. Změnou zvláštního nastavení mohou uživatelé zjistit předpokládané náklady a dopady na životní prostředí, čímž jsou si vědomi úspory energie a nákladů.

Vzhledem k tomu, že mobilní tisk je stále důležitějším aspektem moderního podnikatelského života, tiskárny Samsung - modely SCX-3400W/3405W/3405FW - umožňují uživatelům prohlížet a tisknout i soubory a dokumenty z libovolného mobilního zařízení s instalovanou aplikací Samsung MobilePrint. Zatímco standardní identifikační metody vyžadují 10-krokový postup při nastavení v bezdrátové síti, Samsung one-touch nastavení bezdrátové sítě (WPS) umožňuje uživatelům připojit tiskárnu přes přístupový bod / router během dvou minut.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud