Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600

redakce 18.07.2013

Nejnovější stereo reproduktory Logitech umožňují snadno bezdrátově připojit až tři zařízení současně.

Společnost Logitech představila bezdrátové reproduktory Logitech® Bluetooth® Speakers Z600 s elegantním designem, který skvěle ladí se štíhlým vzhledem počítačů Mac a ultrabooků. Díky těmto reproduktorům můžete bez námahy streamovat hudbu a jiné audio zdroje z vašeho počítače, smartphonu nebo tabletu. Současně mohou být aktivní až tři zařízení, přičemž přepínání mezi nimi je úplně jednoduché – stačí na jednom stisknout pauzu a na jiném tlačítko pro přehrávání.

Ovládací prvky reproduktorů Logitech Bluetooth Speakers Z600 jsou další nedílnou součástí jejich čistého designu. Celá plocha horního panelu pravého reproduktoru je hladký dotykový disk s citlivou odezvou. Chcete-li zvýšit nebo snížit hlasitost, stačí přejet prstem po jeho okraji. Ostatní ovládací prvky – napájení, párování zařízení s Bluetooth a vstup pro stereo jack 3,5 mm – jsou diskrétně skryty v zadní části. A protože záleží na každém detailu, byla pečlivá pozornost věnována dokonce i napájecímu kabelu. Stejně jako propojovací kabel mezi reproduktory je tento kabel k síťovému adaptéru speciálně navržen jako plochý, který bude ležet, takže na vašem pracovním stole nebo pultíku nikdy nevznikne nevzhledný propletenec kabelů.

Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 se dodávají s USB transceiverem pro Bluetooth, aby byla zajištěna co nejlepší bezdrátová funkčnost s počítači. Propojení přes nativní rozhraní Bluetooth může fungovat, ale některé počítače nemusejí umožňovat streamování zvuku nebo bezproblémové přepínání jednotlivých zařízení. Přiložený USB Bluetooth transceiver nadto umožňuje bezdrátově připojit počítače, které rozhraní Bluetooth nepodporují. A navíc přes pomocný 3,5 mm vstup můžete k reproduktorům připojit jakékoli zařízení se zvukovým výstupem.

Cena a dostupnost

Reproduktory Logitech Bluetooth Speakers Z600 budou k dostání v České republice v srpnu 2013 na e-shopu www.logitech.cz za cenu 3959 Kč.

 

Zdroj: TZ Logitech.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud