Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové Windows 10: Informace přímo od Microsoftu na lifestreamu

Josef Mika 15.01.2015

Microsoft představí další detaily k Windows 10 na speciální akci 21. ledna. Na konferenci Microsoft pravděpodobně zveřejní Consumer Preview svého připravovaného operačního systému.

Znamená to, že konference začne v 9 hodin místního času, což odpovídá 18 hodinám našeho času. Pozváni jsou bloggeři a novináři z celého světa. Událost bude možné sledovat na internetu živým přenosem.

windows10-nahled

Windows 10: Příští středu představí Microsoft Consumer Preview svého nového OS.

Jako mluvčí by měli vystoupit ti nejvýznamnější lidé z Microsoftu: CEO Satya Nadella, oba vedoucí vývojové skupiny operačního systému Joe Belfiore a Terry Myerson a šéf divize Xbox Phil Spencer. Je pravděpodobné, že Microsoft okamžitě po události poskytne Consumer Preview Windows 10 ke stažení.

Na rozdíl od dříve dostupné verze Technical Preview, je Consumer Preview určena už nejen pro zkušené uživatele. Bude to údajně „Feature Complete“ verze, tj. obsahující všechny funkce plánované pro konečnou verzi OS. Kromě toho bude Consumer Preview také designově bližší finální verzi systému Windows 10, než tomu bylo u dosavadní Technical Preview.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme