Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Novinky pro ukládání a streamování dat

Pavel Trousil 01.08.2016

Verbatim rozšířil své portfolio produktů pro ukládání dat uvedením trojice nových zařízení do kapsy. Jsou určeny pro chytrou elektroniku, jako jsou tablety s operačním systémem iOS a Android, dále pak smartphony a notebooky.

Kapitoly článku

Jedním z nových zařízení je Verbatim MediaShare Wireless Mini, což je miniaturní verze  streamovacího Wi-Fi zařízení, které bylo uvedeno na trh v roce 2014. Je-li do zařízení vložena microSD paměťová karta, stane se bezdrátovým USB diskem, který umožňuje zálohování a přenos dat. Vestavěný Wi-Fi vysílač umožňuje uživatelům přístup k obsahu microSD karty a sdílet nebo streamovat data (fotografie, hudbu a video) s až 5 zařízeními najednou (například s tablety/smartphony s operačním systémem iOS nebo Android). Při plném nabití přes šikovně vestavěný USB konektor umožňuje produkt až 3 hodiny používání, a může se nabíjet i během používání.  Verbatim MediaShare Wireless Mini stojí 699 Kč.

 istore-n-golightningdrive2-nahled

Disk iStore 'n' Go Lightning

Verbatim iStore 'n' Go Lightning je vysokorychlostní flash disk v kovovém pouzdře, který  navyšuje  kapacitu paměti pro zařízení Apple iPhone, iPod a iPad díky zabudovanému  Lightning konektoru. Produkt dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB je vhodný pro přístup, zálohování a sdílení dat mezi PC vybaveným USB portem a mobilním zařízením Apple - zvláště když připojení k internetu není k dispozici. Verbatim iStore 'n' Go Lightning pořídíte za 999 Kč (16 GB), 1 249 Kč (32 GB) a 1 499 Kč (64 GB).

 store-n-godualusbflash-nahled

Flash disk Store ‘n’ Go Dual USB

Nový flash disk Verbatim Store 'n' Go Dual USB je schopen rychle a snadno přenášet soubory mezi mobilním zařízením nebo notebookem vybaveným konektorem USB-C a jiným notebookem nebo počítačem s konektorem USB-A bez nutnosti připojení k WiFi síti. Disk dostupný v kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB mohou uživatelé přidat jako úložiště k telefonu nebo tabletu s podporou USB Type-C, a tím získat větší prostor pro zachycení více fotografií, videonahrávek nebo k instalaci dalších aplikací. Jednoduché nastavení, které můžete měnit přímo na svém mobilním zařízení, umožňuje nahrávat video a ukládat fotografie nebo hudbu přímo na USB disk. Praktická šňůrka udržuje víčko přivázané k jednotce a umožňuje uživatelům připojit klíčenku. Verbatim iStore 'n' Go Lightning pořídíte za 999 Kč (16 GB), 1249 Kč (32 GB) a 1499 Kč (64 GB).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme