Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový Bluetooth headset

Pavel Trousil 31.07.2014

Firma Genius prodává nový Bluetooth headset Genius HS-970BT, který nabízí kvalitní poslech hudby, pohodlné telefonování a to vše současně až ze dvou různých Bluetooth zařízení.

Kapitoly článku

hs-970bt-b-w-800x600-nahled

Genius HS-970BT je náhlavní headset s uzavřenými mušlemi, který nabízí kvalitní poslech hudby prostřednictvím bezdrátového přenosu Bluetooth 4.0 využívajícímu kodek aptX. Díky podporovanému připojení až dvou Bluetooth zařízení současně, může uživatel poslouchat hudbu z jednoho zařízení například PC a přitom být zároveň připojen ke svému mobilnímu telefonu a moci tak přijmout příchozí hovor. Díky vestavěnému mikrofonu tak lze kdykoliv telefonovat a zároveň mikrofon nepřekáží během pohybu.

Díky funkci NFC je připojení headsetu HS-970BT k zařízení s podporou této funkce jednoduché. Stáčí pokud headset k takovému zařízení přiložíte a spárují se. Pro případ, že bude potřeba skladbu přeskočit, změnit úroveň hlasitosti nebo pozastavit, je headset vybaven dálkovým ovládáním na pravém sluchátku, který komunikuje spolu se zařízením. Díky tomu již během poslechu nemusí uživatel vstávat k PC, hledat mobilní telefon v kapse nebo batohu.

Genius HS-970BT je také vybaven vstupem line In, který umožňuje jeho připojení pomocí běžného 3,5mm jack konektoru k jakémukoliv zařízení s audio výstupem.

Specifikace Genius HS-970BT

  • Provedení: Bezdrátové
  • Připojení: Bluetooth 4.0, Jack
  • Baterie: Lithium Ion
  • Rozměry: 176.6×188.6×71 mm
  • NFC: ANO
  • Součást balení: HS-970BT, USB nabíjecí kabel, 3.5mm Jack audio kabel
  • Doporučená koncová cena: 1 080 Kč

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud