Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový firmware pro PocketBook 611

redakce 18.02.2013

Společnost PocketBook zveřejnila novou verzi firmwaru pro svoji čtečku elektronických knih PocketBook 611. Nový firmware s označením 16.0 přináší uživatelům přístup k řadě vylepšení a modernizací. Aktualizace je k dispozici prostřednictvím počítače nebo přímo ze čtečky s využitím Wi-Fi připojení k internetu.

 

 

 

 

Nová verze firmwaru vylepšuje prohlížení formátů PDF a DjVu.  Aktualizována byla také hlavní nabídka a kontextové menu. Nově přepracované aplikace "Kalendář", "Slovník", a "Pocketnews“ nabízejí nový moderní vzhled. Bezdrátové připojení k Internetu pomocí Wi-Fi je nyní díky řadě vylepšení snazší a příjemnější. Uvedený firmware obsahuje nový prohlížeč QT, který uživatelům umožní přidávat oblíbené stránky, procházet stažené soubory a řadit je v prohlížeči.

Vylepšeno bylo také zobrazení plně nabité baterie - po nabití je animace ukončena a o plně nabitém zařízení informuje blikající LED dioda. Uživatelé čteček mohou nyní použít oblíbené fotografie nebo obálky knih jako spořič obrazovky, který se zobrazí při vypnutí čtečky. Spolu s příchodem nového firmwaru je pro nákup elektronických knih dostupná také aplikace „Book Store“. Použití populární čtečky PocketBook 611 se nyní stává ještě pohodlnějším. Další informace o novém firmwaru pro PocketBook 611 jsou k dispozici na stránce podpory PocketBook.

 

Nový firmware je k dispozici na stránce http://www.pocketbook-int.com/cz/node/2277


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud