Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový Full HD multimediální přehrávač

redakce 04.02.2013

ConQuest ve spolupráci se společností Xtreamer uvádí na český trh Full HD přehrávač postavený na procesoru Sigma. Nabízí celou řadu webových služeb a funkcí jako například dětské menu nebo automatické stahování informací o filmech.

XtreamerTV je FullHD multimediální přehrávač s širokou podporou multimediálních formátů a nabídkou pokročilých funkcí. Jako jediný ze současné nabídky Xtreameru využívá výkonného procesoru Sigma SMP867X, který je taktován na 700 MHz. Pro plynulé přehrávání mu sekunduje 512 MB DDR2 operační paměti a dále 512 MB NAND Flash paměti. Dovnitř přístroje lze umístit interní 2,5“ SATA pevný disk. Samotný firmware je založen na Androidu.

Stejně jako všechny Xtreamer přehrávače, i XtreamerTV se může pochlubit širokou konektivitou. K dispozici je Ethernet 10/100Mbps, trojice USB 2.0 Host portů a jeden USB 2.0 Device Port. Volitelně lze dokoupit Wi-Fi adaptér. K připojení k televizoru pak slouží HDMI 1.3 a k dispozici je také optický audio výstup a AV výstup (Composite/Analog Audio).

Zařízení dokáže k nahranému obsahu automaticky stáhnout obal, informace o filmu apod. Stejně tak je možné online sledovat trailery na filmové novinky. Nechybí ani podpora internetových služeb jako je Facebook, Twitter, Youtube, Dropbox nebo Wikipedia. Majitelé Android tabletů ocení možnost přehrávání obsahu z přehrávače na obrazovce svého zařízení. Ovládat XtreamerTV zvládnou díky zjednodušenému rozhraní také děti. Doporučená koncová cena je 2 990 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud