Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový smartphone Lenovo A606

Pavel Trousil 11.11.2014

Společnost Lenovo ve spolupráci s O2 nyní na trh uvádí další model z řady chytrých telefonů. Jedná se o smartphone Lenovo A606, který bude zařazen do speciální vánoční nabídky společnosti O2. Dostupný bude v bílé barvě.

lenovo-a606-a-nahled

Smartphone Lenovo A606 se podle výrobce vyznačuje dobrou výbavou za nízkou cenu. Jeho hlavní předností je možnost využít rychlé datové připojení LTE (4G) pro streamování videí, sdílení dat nebo hraní her. Nejnovější operační systém Android 4.4 KitKat a výkonný čtyřjádrový procesor navíc zajistí vysoký výkon a plynulý chod telefonu.

lenovo-a606-b-nahled

Jakákoliv aplikace, hra nebo video budou skvěle vypadat na 5palcovém displeji. Fotky mohou uživatelé zachytit buď předním 2Mpx nebo zadním 8Mpx fotoaparátem s automatickým ostřením a bleskem. Lenovo A606 svým uživatelům nabízí i řadu DOit aplikací, které usnadňují sdílení dat napříč zařízeními, zabezpečení telefonu, zálohování a obnovu dat a mnoho dalšího.

Smartphone Lenovo A606 bude k dostání ve všech prodejnách O2 za zvýhodněnou cenu 3 600 Kč. Společnost O2 vnímáme jako významného obchodního partnera a vážíme si skutečnosti, že můžeme naše produkty zákazníkům nabídnout i touto cestou,“ říká Michal Lojek, Smartphone Manager, Lenovo Česká republika.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud