Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový systém Deskjet s nižšími náklady

redakce 21.06.2010

Společnost HP oznámila uvedení nového tiskového systému Deskjet, který podle ní zákazníkům nabídne kvalitní a spolehlivý tisk při nízkých cenách tiskárny i kazety.

Kapitoly článku

Nový systém Deskjet zahrnuje přepracovaný design standardních i velkokapacitních inkoustových kazet kompatibilních s tiskárnami Deskjet. Výsledkem jsou podle HP textové dokumenty v kvalitě laserového tisku a obrázky živých barev za cenu vyhovující zákazníkům kladoucím důraz na náklady.

Multifunkční tiskárna HP All-in-One Deskjet 2050

Multifunkční All-in-One Deskjet 2050 společnosti HP je stylová tiskárna nabízející i funkce skenování, tisku a kopírování. Díky novému software pro rychlou instalaci se tato tiskárna snadno nastavuje a zároveň se snížily i nároky na diskový prostor.
Multifunkční tiskárna je první z nové řady tiskáren Deskjet, která používá inkoustové kazety HP 301. Zařízení této řady mají nízkou spotřebu energie. Jsou vybavena přepracovanou tiskovou hlavou a zásobníkem papíru speciálně navrženým pro tento nový tiskový systém.

Tato nová řada Deskjet se bude dodávat se standardními kazetami s černým a trojbarevným inkoustem HP 30 na bázi organických barviv a černého inkoustu na bázi pigmentu. Řada HP 301 zahrnuje standardní a velkokapacitní kazety, obě k dispozici v provedení s černým inkoustem a s trojbarevným inkoustem (HP 301XL). Standardní i velkokapacitní kazety nabízejí tisk většího počtu stránek za nižší cenu než starší kazety Deskjet.

Ceny

Koncová cena doporučená společností HP je 1 490 Kč za HP All-in-One Deskjet 2050 (CH350B). Kazeta s černým inkoustem HP 301 Black (CH561EE) stojí 349 Kč a zvládne tisk až 190 stran. Kazeta s trojbarevným inkoustem HP 301 Tri-colour (CH562EE) stojí 399 Kč (tisk až 165 stran). Kazeta s černým inkoustem HP 301XL Black (CH563EE) stojí  649 Kč (tisk až 480 stran). Kazeta s trojbarevným inkoustem HP 301XL Tri-colour (CH564EE) stojí 649 Kč (tisk až 330 stran).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud