Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový VMware Workstation 10

redakce 12.09.2013

Společnost VMware představila VMware Workstation 10, nejnovější verzi svého špičkového virtualizačního softwaru.

Řešení nabízí nové funkce s bezkonkurenční podporou pro operační systém, bohatý uživatelský zážitek, pokročilou sadu funkcí a vysoký výkon. Produkt VMware Workstation 10 je určen profesionálům, kteří využívají virtuální stroje při výkonu své práce.

K novým funkcím VMware Workstation patří:

  • Nejnovější operační systémy – Funkce Easy Install je nyní optimalizovaná i pro Windows 8.1 a nejnovější linuxové distribuce. Díky tomu je vytváření nejnovějších virtuálních strojů snadnější než dříve. Počítače využívající Windows 8.1 lze převést na virtuální stroje za pomoci přehledného průvodce.
  • Nejmodernější výkon – VMware Workstation 10 umožňuje vytváření virtuálních strojů s parametry až 16 vCPU, 64 GB paměti, 8TB disky a přidává navíc rychlejší USB připojení, nový vSATA ovladač a dvojnásobné množství virtuálních sítí.
  • Ukončení virtuálních strojů – Pro zakázané virtuální stroje lze nastavit konkrétní datum a čas ukončení. Ukončené virtuální zařízení automaticky ukončí svůj provoz a neobnoví ho bez pokynu administrátora.
  • Senzory pro tablety – VMware Workstation 10 obsahuje první virtuální akcelerometr, gyroskop, kompas a senzor okolního světla. Tyto funkce umožní aplikacím provozovaným na virtuálním stroji reagovat při kontaktu uživatele s tabletem.
  • Provoz cloudu na PC – VMware Workstation 10 umožní uživatelům vybudovat cloud na svém PC za využití oblíbených aplikací od Pivotal, Puppet Labs a Vagrant.

 

Zdroj: TZ EMC.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme