Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 Internet s rychlostí 16 Mb/s na rok za 400 Kč měsíčně

redakce 26.05.2010

Telefónica O2 přináší mimořádnou časově omezenou nabídku. V době od 1. do 15. června 2010 mohou všichni zákazníci získat za velmi výhodnou cenu připojení k internetu s maximální možnou rychlostí jejich linky, a to až 16 MB/s. Každý, kdo si domů pořídí O2 Internet, zaplatí za první rok používání pouze 400 Kč měsíčně, a to bez závazků či poplatků za pevnou linku.

Všichni zákazníci nyní mohou za speciální cenu 400 Kč měsíčně po dobu jednoho roku doma surfovat rychlostí až 16 Mb/s. Stačí, pokud si do 15. června 2010 objednají službu O2 Internet. Za její aktivaci zaplatí zákazníci pouze 1 korunu, za zvýhodněnou cenu 990 Kč pak pořídí Wi-fi modem pro bezdrátové pokrytí domácnosti.

Nabídku O2 Internet mohou zákazníci dále kombinovat s bezplatnými bonusovými službami či doplňkovými službami za zvýhodněné ceny. V ceně internetu tak mají možnost pořídit si digitální televizi O2 TV Start s jedenácti programy a všemi dalšími výhodami v podobě TV Archivu pro zpětné sledování vybraných pořadů a Videotéky pro půjčování filmů z domova. Zároveň mohou využít službu O2 Navzájem pro bezplatné volání mezi dvěma O2 mobilními čísly. Za zvýhodněnou cenu mohou také získat internet na cesty, volání z domova s 300 volnými minutami měsíčně za 120 Kč či rozšířenou nabídku digitálních kanálů za 400 Kč za měsíc.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme