Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2: Lepší odměny za dobíjení

redakce 15.11.2010

Telefónica O2 Czech Republic zatraktivňuje od 15. listopadu 2010 program Odměna za dobití

 

Odměňování věrnosti

Zákazník nyní může ovlivnit, jakou odměnu dostane. Množství odměn k výběru je odstupňováno podle věrnosti. Zákazníci, kteří jsou u O2 méně než 6 měsíců, mají na výběr mezi jedním balíčkem služeb a partnerskou Extra nabídkou. Zákazníci, kteří jsou u O2 od 6 měsíců do 3 let, mají na výběr o jeden balíček služeb více. Ti, kteří jsou O2 věrní více než 3 roky, mohou zvolit mezi třemi balíčky služeb a partnerskou Extra nabídkou.

Nové EXTRA odměny

Zákazníci, kteří se v programu zaregistrují a stanou se členy EXTRA klubu, mají nově v rámci zaručených odměn na výběr také jednu EXTRA odměnu v podobě slevy na zboží či služby u našich partnerů.

Pravidla soutěže

Odměna za dobití Nárok na odměnu mají automaticky všichni zákazníci předplacených služeb, kteří si dobijí kredit v minimální hodnotě 200 Kč. Ti, kteří si dobijí 400 Kč a více, mají šanci získat ještě lepší odměny. Podle výše dobití jsou rozděleny nejen balíčky služeb, ale také věcné ceny. Po každém dobití obdrží zákazník formou SMS zprávy soutěžní kód, který vyplní na speciální webové stránce soutěže www.odmenazadobiti.cz a obratem si může zvolit svou zaručenou odměnu. Na stejných stránkách je každý den postupně zveřejněno 100 výherních okamžiků a ke každému z nich vypsána atraktivní věcná odměna. Zákazník, který si dobije kredit v daný čas nebo nejdříve po něm, získává příslušnou věcnou odměnu. Sto zákazníků tak má možnost odnést si každý den hodnotnou výhru v podobě televize s plochou obrazovkou, notebooku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, DVD přehrávače či poukázky na nákup zboží a zážitků. Jedou měsíčně se pak soutěží o hlavní výhru, kterou je koupelna od společnosti SIKO koupelny v hodnotě 100 000 korun.

Info: www.odmenazadobiti.cz


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud