Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 nabízí jednoduché ovládání Facebooku prostřednictvím SMS

redakce 07.04.2010

Fandové nejrozšířenější komunitní sítě Facebook mohou být nyní prostřednictvím jednoduchého nástroje nepřetržitě ve spojení se svými přáteli. Telefónica O2 přináší všem zákazníkům jako první v České republice možnost ovládat Facebook pomocí SMS zpráv. Pro využití služby zákazníci nepotřebují připojení k internetu ani žádné speciální zařízení, stačí jim jakýkoliv mobilní telefon. Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma.

Prostřednictvím Facebook SMS mohou všichni zákazníci například aktualizovat svůj stav, přijímat a posílat zprávy, vyhledávat či přidávat další přátele. Dále mohou být prostřednictvím příchozích sms informováni např. o komentáři k jejich fotce, novém příspěvku na zdi či šťouchnutí. Pro aktivaci služby stačí zaslat SMS ve tvaru f na číslo 9996209. Zákazník obratem obdrží ověřovací kód, který po přihlášení ke svému účtu zadá přímo na Facebook. V nastavení si pak také může upravit funkce, které chce využívat. Nastavit lze například limit počtu zpráv za den, časové omezení či možnost neposílání SMS zpráv v případě přihlášení na Facebook přes počítač.

Aktivace služby a příchozí zprávy jsou zcela zdarma. Odeslané zprávy jsou zpoplatněny jako SMS zprávy do sítě O2 dle aktuálního tarifu. V případě, že zákazník využívá mobilní tarif s volnými SMS, může je při využívání Facebook Mobile uplatnit.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud