Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 rozdává za korunu kvalitní reproduktor k televizi: ještě se ale neradujte!

Jakub Fišer 03.05.2023

Oblíbený modrý operátor O2 začal od včerejška nabízet k nákupu moderního set-top boxu TV Box soundbar pod televizi za symbolickou 1 korunu. Akce však rozhodně není mířena na všechny.

Kapitoly článku

O2 je na poli digitálních televizí vůbec nejúspěšnějším operátorem, co do počtu zákazníků jeho O2 TV. Služba je pro zákazníky rozprostřena mezi tři tarify (od 350 do 800 korun měsíčně). Jako doplňkovou službu nabízí O2 také TV Box, multifunkční set-top box s přístupem k internetu, aplikacím jako YouTube, HBO Max a obsahem ve 4K rozlišení.

5letý závazek a k tomu soundbar

Tento set-top box si ke službě digitální televize vzít nemusíte, O2 TV totiž funguje i v aplikaci pro chytré televizory, mobily a tablety a také v prohlížeči na PC. Nicméně pro nejpohodlnější používání O2 TV se vám set-top box vyplatí. Jeho cena je však 4140 korun včetně DPH, respektive 69 korun měsíčně s férovou splátkou rozdělenou do 60 měsíců, tedy 5 let.

Akce zmíněná v úvodu spočívá v tom, že si můžete k nákupu nového boxu přihodit soundbar TCL S522W se subwooferem za akční cenu 1 koruna, ačkoliv jeho běžná cena je 2990 korun včetně daně. Tuto slevu však získají pouze zákazníci O2 s platnou smlouvou na O2 TV, kteří si plánují pořídit set-top box nový.

K zamyšlení je, kolik takových zákazníků skutečně je. Pokud jste si totiž před pár lety vzali starší model na splátky, doplácíte jej ještě nyní. Operátor nejspíš necílí ani na nové zákazníky, v tiskové zprávě totiž jasně uvádí: „Nabídka je platná pro stávající zákazníky O2 TV a výhradně pro nákup prostřednictvím e-shopu.“

Vcelku výhodnou nabídku tak mohou využít prakticky jen zákazníci, kteří si před delším časem pořídili starší set-top box (buď jej splatili, nebo složili částku najednou). Anebo klienti, kteří mají zálusk na druhý set-top box do domácnosti. To však vzhledem k tomu, že je služba široce zastoupena na televizních a mobilních systémech coby aplikace, nedává moc smysl.

Každopádně, pokud patříte k zájemcům, set-top box si přidejte košíku s přihlášeným profilem Moje O2 a automaticky vám bude nabídnut soundbar TCL za 1 korunu. Akce platí pouze do vyprodání zásob.

Zdroj: O2, tisková zpráva


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme