Přejít k hlavnímu obsahu

Označení nepřečtené části konverzace

redakce 11.06.2010

Znáte to – rozečtete si několik e-mailů sdružených do jedné konverzace a ve chvíli, kdy se to hodí nejméně, zjistíte, že nemáte dostatek času na dočtení až do konce. Uvítali byste proto možnost rozlišit přečtenou a nepřečtenou část takovéto konverzace.

Používáte-li Gmail, asi víte, že navazující e-maily jsou sdružovány do jedné konverzace. To korespondenci značně zpřehledňuje. Pokud však zrovna nemáte dostatek času pro dočtení až do konce, nemusíte napříště vědět, kde přesně jste skončili.

A právě zde přichází na řadu funkce z laboratoře Gmailu. Ve zprávě, u které takto narychlo skončíte, můžete z nabídky vybrat volbu »Odsud označit jako nepřečtené«. Tato volba nastaví rozečtenou a všechny následující zprávy sdružené do jedné konverzace jako nepřečtené a budete automaticky navráceni do doručené pošty.

Pro aktivování přejděte ve schránce do »Nastavení | Laboratoř« a u funkce s názvem „Odsud označit jako nepřečtené“ přepněte na »Aktivovat«. Změnu nakonec potvrďte kliknutím na tlačítko »Uložit změny« na konci stránky.

V záhlaví rozečtené zprávy můžete nyní z nabídky vybrat »Odsud označit jako nepřečtené«. Ve chvíli, kdy se ke zprávě opět vrátíte, automaticky naroluje první nepřečtená zpráva, takže budete moci snadno pokračovat ve čtení.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud