Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pauza pro Samsung: jeden z modelů Galaxy je pozastaven

Jiří Palyza 11.08.2021

Modely Galaxy Note patřily dlouhou dobu ke hvězdné sestavě společnosti Samsung. Nyní ale výrobce tuto sérii prozatím ukončuje. Její znovuoživení je nejisté.

Už to bylo naznačeno dříve, ale nyní je změna oficiální: na plánované srpnové akci Unpacked Samsung nový model Note nepředstaví. Akce se koná právě dnes, 11. srpna, od 16:00 hod.

Jak sám jihokorejský výrobce elektroniky potvrzuje, v tuto chvíli se více zaměřuje na skládací zařízení. Galaxy Note 21 se tedy neplánuje, a to i přesto, že řada Note byla dříve vždy hvězdou akcí Unpacked.

Samsung Galaxy: bude řada Note ukončena navždy?

galaxynote

Společnost Samsung uvádí, že už s řadou Galaxy Note nebude nadále pokračovat. | Zdroj: Pexels/Pixabay

Zatím zůstává nejasné, zda to znamená definitivní konec řady Note, nebo zda můžeme v příštím roce očekávat Galaxy Note 22. Přestože pro rok 2021 nebude nový model v této řadě představen, její produkce a další vývoj prozatím nebyl ukončen oficiálně.

Spolu s Galaxy S22 dostanou dotykové pero S Pen i nové skládací modely Samsung Fold. Vypadá to tedy, že Samsung se nyní soustředí na řadu Galaxy Z. Její úspěch pravděpodobně rozhodne o tom, zda se ještě dočkáme návratu řady Galaxy Note.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud