Přejít k hlavnímu obsahu

Philips The One je televizor, který má vše

redakce 21.12.2022

Philips TV nedávno na český trh uvedl novou řadu The One pro rok 2022. Vychází z dlouholetého konceptu Philips The One, který představuje ideální produkty střední třídy pro většinu uživatelů.  Nabízí nejlepší poměr cena/výkon a ty nejžádanější funkce. Tyto Ambilight TV se sériovým označením PUS8807 jsou k dispozici v široké škále úhlopříček od 43 až do 86 palců za rozumnou cenu.

Vynikající kvalitu obrazu zajišťuje 4K 120Hz LCD panel a 5. generace obrazového procesoru P5 s vysoce kvalitním širokým barevným gamutem. Patentovaný obrazový procesor Philips P5 dokáže vylepšit výsledný obraz z jakéhokoli zdroje. Díky podpoře HDR je dále možné vychutnat si úžasný kontrast s vysokými detaily, ať už se jedná o temně tmavé nebo naopak velmi světlé scény. Velkorysá podpora formátů zahrnuje HLG, Dolby Vision, HDR10 i HDR10+. O chytré funkce se stará nejnovější operační systém Android 11 TV, který nabízí svižné a intuitivní rozhraní.

Jednoduše chytrý zvuk

Řada Philips Ambilight TV The One disponuje 20W zvukovým systémem. Model podporuje také speciální bezdrátovou technologií DTS Play-Fi. Ta přenáší zvuk ve vysokém rozlišení s téměř nulovým zpožděním do více zařízení po celém domě nebo bytě. Připojení k soundbaru, dalším reproduktorům nebo subwooferu je tak velmi snadné, a především bez drátů. Televizory dále podporují prostorový zvuk ve formátu Dolby Atmos, který dokonale dotvoří atmosféru při sledování filmů a seriálů.

Ještě lepší zvuk zajišťuje funkce Kalibrace zvuku v místnosti. Tato nová funkce dokáže analyzovat velikost prostoru a jaké druhy nábytku a dekorace jsou v místnosti. Po tomto úvodním testu televizor Philips použije to nejlepší nastavení zvuku pro akustiku konkrétní místnosti.

Výhody pro hráče

Televizor představuje ideálního společníka také pro konzolové hráče. Herní výkon je vynikající díky podpoře HDMI 2.1 včetně e-ARC, VRR podpory pro 4K od 48 Hz do 120 Hz při plné šířce pásma 48 Gb/s, plus kompatibility s FreeSync™ Premium a režimu Auto-Low-Latency. 

philips-the-one

Prodleva mezi vstupem a výstupem (input lag, neboli rychlost reakce televizoru na daný impuls nebo změnu) je pouhých 10 ms v režimu VRR 120 Hz. Nový herní panel na obrazovce poskytuje rychlý přístup k nastavení obrazu a zvuku prostřednictvím zjednodušené nabídky, která umožňuje rychlou kontrolu nebo úpravu herních nastavení přímo během hraní. Hráči mohou také snadno zapnout zaměřovač pro střílečky z vlastního pohledu, změnit, teplotu barev, výstup zvuku nebo funkci Ambilightu.

Stylový design

Televizory Philips Ambilight TV nabízí minimalistický stylový design se super tenkým stříbrným rámečkem, který umožní ještě lepší interakci s třístranným systémem Ambilight, čímž zajistí pohlcující zážitek ze sledování.

Spodní okraj řady je vybaven velmi úzkým a elegantním stříbrným rámečkem, který doplňuje tenký, šikmý středový stojan pro obrazovky s úhlopříčkami 43" až 65", zatímco modely 77" a 86" jsou vybaveny stříbrnými nožičkami.

Magický Ambilight

Philips Ambilight je technologie, kterou žádný jiný výrobce televizorů nenabízí. Jedná se o osvětlení prostoru kolem televizoru, které snižuje únavu očí ze sledování televize, opticky rozšiřuje obraz do stran, a především vypadá velmi efektně. U celé série The One 8807 je k dispozici ve své třístranné variantě. Dále modely The One nabízejí novou funkci Aurora, která kombinuje galerii předem nahraných obrázků a videí zobrazených společně s funkcí Ambilight a vytváří atraktivní multimediální uměleckou show za televizorem.

Zjistěte více o Philips The One.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud