Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Philips Two-in-On – dva monitory v jednom

Pavel Trousil 11.06.2014

Monitor Philips Two-in-On přináší vůbec první téměř bez-spojové dvoumonitorové řešení, v ultratenkém designu.

monitor-philips-two-in-on-nahled

Vůbec první téměř bezspojový monitor na světě, Philips Two-in-One, získal ocenění 2014 COMPUTEX d&i Gold Award v rámci letošního ročníku světového veletrhu Computex. Porota ocenila především přelomovou inovaci v oblasti vývoje displejů.

V monitoru Two-in-One (19DP6QJNS) jsou propojené dvě 19palcové obrazovky s úhlopříčkou 48,3 cm. V součtu tak mohou uživatelé využít celistvou a souvislou plochu o úhlopříčce 32”. Uživatelé tak mají dokonalý přehled o všech operacích a nemusí se rozptylovat přepínáním oken nebo obrazovek. Oba kvalitní IPS panely jsou zabalené v ultratenkém rámečku (pouze 3,5 mm) a neomezují tak výhled z kteréhokoli úhlu.

philips-two-in-one-monitor-02-nahled

Součástí monitoru je prostorově stojan, který lze nastavit. Oba displeje lze naklánět až o 22,5 stupňů. Elegantní Philips Two-in-One monitor nabízí i bohaté možnosti připojení externích zařízení. První z displejů je vybaven DisplayPortem a VGA vstupem, druhý HDMI portem s podporou technologie MHL a dalším VGA vstupem. Oba monitory disponují také dvěma USB porty. Podpora technologie MHL umožňuje vašim mobilním zařízením využívat obří plochy monitoru a zároveň je dobíjet.

philips-two-in-one-monitor-03

Two-in-One monitor Philips se hodí do každého prostředí. Skvěle totiž rozšiřuje pracovní plochu, aniž by kladl zásadní nároky na prostor v kanceláři. Monitor umožňuje srovnávání “jedna k jedné” a uživatelům přináší větší prostor pro přezkoumávání dokumentů a pomáhá dál zvyšovat efektivitu a produktivitu. Hodí se i pro designéry pracující s 3D grafikou, kteří potřebují extrémně detailní informace pro CAD-CAM programy. Spojené obrazovky umožňují také vytvořit dostatek místa pro všechny potřebné designové nástroje.

Philips Two-in-One Monitor by měl být v Evropě dostupný v druhé polovině letošního roku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud