Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pinterest je nyní i v češtině

Michal Bareš 19.12.2013

Server Pinterest byl lokalizován do českého jazyka. Oblíbené záložky, neboli „piny“ usnadňují práci s odkazy na zajímavé stránky a jejich sdílení prostřednictvím mobilních zařízení.

pinterest-main-nahled

Pinterest v češtině

Pinneři mohou ukládat obsah nalezený na svých oblíbených stránkách a blozích a procházet obsah nahraný ostatními na Pinterest. Aby bylo ukládání z ostatních stránek jednodušší, mohou si pinneři přidat do vyhledávače tlačítko Pin it. Jednotlivé piny lze také sdílet na Twitteru a Facebooku. Firmy mohou z Pinterestu těžit pomocí vlastních účtů, kde sdílejí obsah a podporují tak návštěvnost svých webových stránek.

„Kouzlo Pinterestu spočívá především v plánování budoucnosti prostřednictvím ukládání vizuálů odkazujících na další informace, jako jsou cestovní plány, designové inspirace, nebo zajímavé výrobky. Česká republika nabízí velmi bohatou kulturu gastronomie, turistiky a cestování a čím dál více i designu a módy, stejně jako mnoho dalších vizuálně příjemných témat, která lidé mohou snáze objevit a prozkoumat pomocí Pinterestu,“ říká Matt Crystal, ředitel mezinárodních operací Pinterestu. „Česká verze stránek Pinterest je prvním krokem ke zlepšení prostředí pro místní pinnery.“

Lidé využívají Pinterest k vytváření seznamu přání, výběru zařízení pro domácnost, nebo třeba k získání nových tipů na výlety či recepty. Uživatelé Pinterestu mohou sledovat jiné pinnery s podobnými zájmy a přijít tak na podnětné nápady pro každodenní aktivity i plány do budoucna. Protože se jedná o globální nástroj k objevování nepoznaného, mají pinneři přístup ke zdrojům vizuálního obsahu z celého světa, vybraného na základě kategorií, které je nejvíce zajímají. Pinterest můžete vyzkoušet na www.pinterest.com nebo stažením aplikace pro iOS či Android.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme