Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

PocketBook chystá nejlepší barevnou čtečku

Michal Bareš 21.03.2024
Zdroj: PocketBook

Barevné čtečky e-knih se na trhu objevují stále častěji a jsou stále použitelnější. Zvláště pak modely s nejnovějším barevným e-ink displejem Kaleido 3. Právě tím bude vybavena i designově povedená čtečka PocketBook Era Color, která má na trh přijít na přelomu dubna a května.

Klasická černobílá čtečka PocketBook Era je podle nás nejlepší čtečkou, kterou výrobce uvedl na trh, její recenzi si můžete přečíst zde. Na její praktický design s voděodolným tělem (IPX8), SMART Light podsvícením a integrovaným reproduktorem bude navazovat model Era Color, která má začátkem května přijít na trh s barevným displejem Kaleido 3.

PocketBook Era Color
PocketBook Era Color kombinuje nový barevný displej Kaleido 3 s jemným černobílým displejem pro lepší prokreslení textu
Zdroj: PocketBook
PocketBook Era Color
Zdroj: PocketBook

Sedmipalcový displej kombinuje dvě zobrazovací vrstvy, jemnější černou s rozlišením 1 680 x 1 264 bodů a druhý panel s rozlišením 840 x 632 bodů, který bude schopen zobrazit 4 096 barevných odstínů. Osvětlení SMART Light pak slouží pro úpravu teploty zobrazovacího panelu, od bílého světla pro denní čtení až po žluté, které čtenáři ocení večer.

Barevná čtečka PocketBook Era Color bude mít povedené šasi designově založené na modelu Era. Díky gyroskopu ji tak bude možné snadno používat v pravé i v levé ruce a díky zdrsněným zádům se dobře drží. O těle čtečky Era si můžete podrobně přečíst ve výše uvedené recenzi. Novinkou bude podpora Bluetooth 5.4. Cena je stanovena na 6 559 Kč.

Zdroj: PocketBook


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbitVšechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud