Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Potíže s hodinkami Apple Watch 7: aktualizace přináší problémy s nabíjením

Jiří Palyza 27.12.2021

Několik uživatelů ohlásilo problémy při nabíjení hodinek Apple Watch 7, které zřejmě souvisejí s aktualizací na systém WatchOS 8.3.

Hodinky Apple Watch 7 mají v současnosti problém s nabíjením. Na fóru webu MacRumors mnoho uživatelů hlásí, že po aktualizaci na nedávno vydanou verzi WatchOS 8.3 se hodinky nabíjejí velmi pomalu. Přitom předtím nepozorovali žádné problémy. Diskuzi lze sledovat ve vlákně "Apple Watch series 7 Charging issues.".

Vypadá to, že chyba se vyskytuje především u bezdrátových nabíjecích stanic od jiných výrobců. A někteří uživatelé hlásí problém i s přiloženým kabelem Apple.

Problémy s nabíjením hodinek Apple Watch: řešení je zatím neznámé

applewatch7

Někteří z uživatelů hlásí problémy s nabíjením hodinek Apple Watch po nové aktualizaci operačního systému WatchOS. | Zdroj: Luke Chesser/Unsplash

Chyba se zřejmě týká jen nejnovějších modelů hodinek Apple Watch. U starších generací k tomu prozatím nedochází, a to ani v systému WatchOS 8.3. Co není dobré: prozatím není známé žádné řešení tohoto problému. Uživatelé proto zatím musí být trpěliví a počkat na opravu od společnosti Apple.

Není to poprvé, co se taková chyba objevila a nabíjení hodinek Apple Watch 7 nefunguje správně. Už při aktualizaci na WatchOS 8.1.1. byla opravena chyba, která znemožňovala jejich rychlé nabíjení. Se samostatně dostupnou nabíječkou s výkonem 20 W by podle informací Applu mělo být možné akumulátor dobít na 80 % kapacity za 45 minut.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud