Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Poznejte skutečnou tvář Steva Jobse

redakce 23.09.2014

O Stevu Jobsovi toho bylo již napsáno mnoho. O jeho vizích, nápadech, podnikatelských záměrech i způsobu vedení firmy. O sporech s Microsoftem, o jeho bohatství, o jeho chladnokrevnosti. Málo se ale ví o jeho soukromém životě. A ještě méně se toho ví o jeho životě před tím, než se proslavil. Až dosud. Vyšla totiž kniha, která odhaluje dosud nepoznané tváře tohoto fascinujícího muže.

Kapitoly článku

Život Steva Jobse z unikátní perspektivy

Jobsova bývalá přítelkyně a matka jeho dcery sepsala zpověď, kterou seženete v knihkupectví pod titulem Knihu Steve Jobs – můj život, má láska, mé prokletí.

Chrisann Brennanová se seznámila se Stevem Jobsem již na střední škole. Už tenkrát měl o svém životě jasnou představu. Věděl, že má na víc než ostatní a že úspěch má jen na dosah ruky. Na svůj vzestup nemusel čekat dlouho, ale vybral si krutou daň. Idealistický mladý muž, který chtěl změnit svět, ho nakonec změnil. Ale za cenu odmítnutí lásky i vlastní dcery.

Vyprávění Jobsovy bývalé přítelkyně a matky jeho odmítané dcery bez příkras i bez zatrpklosti představuje skutečnou tvář Steva Jobse. Nechá vás nahlédnout do méně známých let tohoto pozoruhodného muže. 

Tip: Fascinuje vás životní příběh zakladatele Applu? Na Albatrosmedia.cz najdete zde i jiné knihy o Stevu Jobsovi.

Pohlédněte na lidskou stránku génia, který změnil svět osobních počítačů, mobilních telefonů, hudby, filmu i designu. Zaplňte prázdnou mezeru v životopise Steva Jobse a zjistěte, jaký ve skutečnosti byl!

Nechte se inspirovat jedním z nejúspěšnějších mužů historie

Ideály, nápady, vize a záměry Steva Jobse mohou inspirovat i vás. Stačí, abyste správně nakonfigurovali své vnitřní já. Kniha Steve Jobs – Konfigurace vnitřního já vám poodhalí, kde se Steve Jobs inspiroval a kde se vzaly jeho unikátní nápady.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud