Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Pracovní stanice velikosti ultrabooku

redakce 16.09.2013

Produktovou řadu HP Workstation rozšířily nové mobilní pracovní stanice HP ZBook s podporou rozhraní Thunderbolt, vylepšené stolní pracovní stanice a monitory HP série Z. HP ZBook je první 14ʺ pracovní stanice provedení ultrabook.

Mezi novinky v portfoliu pracovních stanic HP patří tři mobilní pracovní stanice HP ZBook Mobile Workstations 14, 15 a 17, tři vylepšené modely stolních pracovních stanic HP Z Desktop Workstations – HP Z420, Z620 a Z820 (s novou generací procesorů Intel Xeon), a dva nové displeje HP řady Z – Z27i a Z30i.Díky prvním modelům osazených technologií Thunderbolt nabízejí nyní mobilní pracovní stanice HP Z výhody vysokorychlostních přenosů dat mezi stanicemi, displeji a perifériemi.

Nová řada mobilních pracovních stanic HP ZBook Mobile Workstations nyní nabízí nové tenčí a lehčí provedení, přičemž zahrnuje první model v provedení „ultrabook“ – HP ZBook 14, a dále stanice HP ZBook 15 a 17. Pracovní stanice přináší výkon čtvrté generace dvou- a čtyř-jádrových procesorů Intel Haswell a nejnovější generaci grafik NVIDIA a AMD, včetně nově představené profesionální grafiky NVIDIA s architekturou Kepler.

HP ZBook 14 podporuje možnost osazení dotykovým panelem. Model HP ZBook 15 zase umožní připojení displeje s rozlišením 3 200 × 1 800 obrazových bodů (QHD+). Modely HP ZBook 15 a 17 nabízejí Thunderbolt I/O port, stejně jako volitelný panel DreamColor Display pro zobrazení věrných a konzistentních barev i u tiskových náhledů a na plochách velkých monitorů.

Mobilní pracovní stanice HP ZBook Mobile Workstations 15 a 17 jsou již dostupné, přičemž jejich ceny začínají na 29 990 Kč, resp. 35 900 Kč. Model HP ZBook 14 vstoupí do prodeje během listopadu 2013 s cenou od 24 900 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud