Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přehled kultury a zábavy v iPadu

redakce 21.04.2014

Kultura města Mladá Boleslav a.s. ve spolupráci se společností Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. představuje novou mobilní aplikaci „Akce a události v Mladé Boleslavi“.

Informace o plánovaných koncertech, výstavách a kulturních akcích konaných ve městě a jeho okolí jsou nyní veřejnosti k dispozici v chytrých mobilních telefonech iPhone. Aplikace jako zcela nový projekt byla vyvíjena od ledna tohoto roku na platformě H&D TimeLine Presenter, následovalo vkládání dat a na závěr byla aplikace jako celek náročně testována. Již nyní je ke stažení zdarma v iTunes App Store a přináší nejen přehled o kulturním dění ve městě a okolí, uživatelům mobilních telefonů navíc umožnuje jednoduchou funkcí uložit si vybraný pořad do interního kalendáře a nastavit upomínku. První verze je k dispozici pro platformu iPad a iPhone, připravuje se ale také verze pro Android a Windows Phone 8. Dalším krokem by měla být integrace systému pro rezervaci a prodej vstupenek.

 akce-mb-ipad-1-nahled

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V současné době obsahuje aplikace program společnosti Kultura města Mladá Boleslav, již nyní ale probíhají jednání o rozšíření obsahu aplikace s dalšími, které se podílejí na kulturním životě ve městě. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud