Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přehrávač rádií Českého rozhlasu

redakce 02.11.2011

Nejdůležitější novou funkcí internetového přehrávače je schopnost spouštět jak živé vysílání všech stanic Českého rozhlasu, tak i pořady z bohatého audio archivu ČRo.

Přehrávač se automaticky spouští, když si na webu rozhlas.cz kliknete na živý poslech stanice nebo v iRadiu na poslech pořadu z audio archivu. Na přehrávač se také dostanete přímo z adresy prehravac.rozhlas.cz. Nový chytrý internetový přehrávač ČRo umožňuje poslech celoplošných, speciálních a regionálních stanic ČRo. V nabídce jsou i webrádia a zahraniční vysílání ČRo. Z audio archivu ČRo si můžete pustit přes 270 tisíc pořadů a dalších záznamů za období uplynulých devíti let.
Český rozhlas umožňuje větší volbu technických formátů poslechu. Na přehrávači můžete poslouchat celoplošné a speciální stanice ČRo v datově úsporné i nejvyšší kvalitě ve formátech WMA a MP3. Zvolený formát si přehrávač pamatuje i při přeladění na jinou stanici. Přehrávač nenabízí podrobné informace o právě vysílaném a připravovaném programu a ukazuje právě moderující moderátory několika stanic. Přehrávač vyvinuli programátoři Odboru Nová média Českého rozhlasu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud