Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přenosný LED projektor Asus S1

Michal Bareš 11.02.2014

Asus představil mobilní LED projektor S1 s hmotností 342 gramů a svítivostí 200 lm, který se vejde do kapsy. Projektor je vybaven dobíjecím akumulátorem s výdrží až tři hodiny a umožňuje promítat obraz o úhlopříčce 41". Bude stát 8 490 Kč.

web-s1-front-nahled

Asus S1

Mobilní projektor S1 s rozlišením WVGA (854 × 480 bodů) má rozměry 110,5 × 102 × 30,7 mm a váží 342 gramů, takže se hodí pro uživatele, kteří chtějí často prezentovat na cestách. Vestavěná 22Wh nabíjecí baterie zajišťuje výdrž až tři hodiny na jedno nabití. Baterie může vzhledem ke kapacitě 6 000 mAh posloužit i k nabíjení mobilních zařízení.

Model S1 nabízí jeden z nejlepších projekčních poměrů v dané třídě. Díky tomu dokáže promítat obraz o úhlopříčce 41" ze vzdálenosti jednoho metru od projekční plochy, takže se hodí i pro prezentace ve stísněných prostorách.

Zařízení je vybaveno světelným zdrojem LED se svítivostí 200 lumenů, který podle výrobce pokrývá 100 % barevného prostoru NTSC, což přispívá k realistické projekci. Ekologický světelný zdroj garantuje životnost až 30 tisíc hodin a na rozdíl od běžných projektorů, které potřebují čas rozehřátí a zchlazení, můžete S1 můžete okamžitě zapnout nebo vypnout.

Projektor S1 je ozvučen integrovaným 2W reproduktorem s technologií Asus SonicMaster, je osazen portem HDMI, takže je kompatibilní s notebooky, multimediálními přehrávači i herními konzolemi. Díky rozhraní Mobile High-Definition Link (MHL) můžete přes projektor S1 promítat obsah z kompatibilních zařízení a současně je nabíjet.

web-s1-left-back-nahled

Asus S1


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme