Přejít k hlavnímu obsahu

Přídavná lišta pro Facebook

redakce 11.06.2010

Po spuštění prohlížeče otevíráte Facebook již automaticky – nic vám zkrátka nesmí uniknout. A poněvadž chcete být v obraze pokud možno neustále, uvítali byste nějaké integrované řešení.

Firefox můžete doplnit o užitečnou nástrojovou lištu Facebook Toolbar, která vás upozorní na celou řadu aktualit. Stáhnout si ji můžete z adresy developers.facebook.com/toolbar. Tam klikněte na »Download Facebook Toolbar« a v následném dialogu odstartujte instalaci kliknutím na tlačítko »Instalovat nyní«. Nakonec Firefox restartujte.

Po znovuspuštění prohlížeče klikněte v liště na »Log in to Facebook«. V novém okně zadejte přihlašovací údaje ke svému Facebook účtu, zaškrtněte volbu »Chci zůstat přihlášený k Facebook Toolbar pro Firefox« a pak klikněte na »Přihlášení«. Dialog poté uzavřete pomocí tlačítka »Close login window«.

Kliknutím na »Facebook Friends Sidebar« můžete od této chvíle jednoduše zobrazit výpis stavů vašich přítel. Pro rychlý přístup na profil, k fotografiím a dalším funkcím Facebooku aktivujte »Quick Links«. Zalíbí-li se vám některá webová stránka, můžete se o ni snadno podělit s přáteli kliknutím na »Share«. Pro aktualizaci vlastního stavu zadejte text do pole »Set your status« a potvrďte klávesou [Enter]. Při prvním použití této funkce je potřeba aktualizaci stavů jednorázově autorizovat.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud