Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přímé platby z TV pomocí dálkového ovládání

redakce 21.11.2011

Panasonic v ČR nově nabízí funkci přímých plateb prostřednictvím VIERA Connect Market. To uživatelům umožní nákup aplikací prostřednictvím dálkového ovládání televizoru.

Panasonic nabízí funkci přímých plateb v prostředí VIERA Connect Market. Je tak podle svých slov prvním výrobcem v Evropě, který zákazníkům umožní nakupovat aplikace z cloudové služby VIERA Connect přímo z jejich TV. Dostupný obsah se člení do následujících sedmi hlavních kategorií: video, hudba, sporty, sociální sítě, novinky a lifestyle, zdraví a fitness, hry.
Platformu pro elektronické obchodování v prostředí VIERA Connect Market zajistí společnost Digital River.
Přímé účtování znamená novou příležitost také pro vývojáře aplikací. Společnost Panasonic již dříve v průběhu tohoto roku představila portál VIERA Connect Developers (http://developer.vieraconnect.com), jehož prostřednictvím mohou vývojáři vytvářet vlastní aplikace pro VIERA Connect. Ty mají následně možnost nabídnout a prodat koncovým uživatelům prostřednictvím VIERA Connect Market.
VIERA Connect Market s funkcí přímých plateb je dostupný uživatelům v Evropě, kteří si v průběhu letošního roku pořídili některou z televizí VIERA z modelové řady 2011. Navíc je k dispozici také softwarový update, který zajistí dostupnost technologie VIERA Connect také pro televizory z modelové řady z roku 2010.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme