Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Přístup hostů k internetu? Samozřejmost

redakce 02.10.2014

Rodina produktů ZyXEL UAG představuje řešení pro přístup hostů restaurací, hotelů a firem k internetu.

Přístup k internetu se stal jedním z hlavních faktorů ovlivňujících spokojenost hostů se službami restaurací, hotelů a dalších veřejných zařízení. S rostoucím počtem firemních uživatelů a rodin používajících chytré telefony, je mimořádně důležité zajistit přístup k online aplikacím. Od provozovatelů se čeká, že tuto službu budou sami poskytovat. Nekvalitní WiFi připojení může být příčinou kritických hodnocení hotelů, kaváren a restaurací a následného poklesu počtu návštěvníků. Zajistit spokojenost zákazníků a nabízet kvalitní přístup k WiFi nebo internetu obnáší celou řadu úkolů. Mezi ně patří mimo jiné řízení využití šířky pásma
a bezpečnostní opatření pro hosty nebo klienty, abyste měli jistotu, že vaše WiFi slouží právě jim. 

img-uag2100-p-380

Společnost ZyXEL nabízí nákladově efektivní all-in-one řešení – řada UAG firmám umožňuje snížit náklady na provoz IT včetně údržby a častých upgradů, a to bez nutnosti instalovat další hardware. Můžete podporovat bezpočet bezdrátových zařízení a využívat spolehlivé připojení. Ušetřené náklady pak můžete investovat jinde.

Prémiové funkce včetně volitelného ověření přes SMS zlepšují vysoký výkon a škálovatelnost zařízení. Díky tomu budete schopni využívat budoucí technologie a plnit příslušné legislativní požadavky. Integrovaný WLAN kontroler, který dokáže řídit až 32 přístupových bodů (UAG 5100), představuje to nejlepší z obou světů a z řady UAG vytváří dokonalé řešení pro malé a středně velké budovy, jako např. kongresová centra nebo knihovny. Brána UAG5100 umožňuje až 800 současných přihlášení, čímž maximalizuje konektivitu a současně plní potřebu provozovatele zajistit trvalou spokojenost zákazníků.

Celá řada UAG bez problémů funguje ve Wi-Fi pásmech 2,4 GHz i 5 GHz. V závislosti na potřebách uživatelů tak můžete upřednostnit rozsah frekvence nebo počet připojených zařízení. UAG podporuje BYOD. Díky WLAN kontroleru umožňuje snadné rozšíření Wi-Fi, čímž spolehlivě podporuje využití osobních mobilních zařízení, která zaměstnanci stále častěji používají k pracovním účelům. 

Nejmodernější integrované bezpečnostní funkce vaši síť ochrání i při zvýšeném používání osobních zařízení a dat sdílených přes cloudové aplikace. Zařízení zajistí oddělené WiFi sítě pro zaměstnance a hosty. Tato řada je řešením i pro firmy s omezeným IT rozpočtem. Nabízí snadno kontrolovatelné řešení, které jim poskytne úplný přehled o používání IT v podniku. Díky tomu dokážete rychle určit případy, kdy je nutné konektivitu rozšířit, zlepšit nebo důkladněji monitorovat, případně omezovat.

Díky řadě UAG máte větší jistotu, že připojení vaší firmy k internetu je spolehlivé a dosahuje rychlosti, kterou vaši zaměstnanci potřebují k interní a externí komunikaci. V případě nutnosti je vám vždy k dispozici vysoce kvalitní technická podpora a navíc doživotní záruka.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud