Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

První on-line půjčovna PC her

redakce 11.06.2010

Nejen pro nadšence počítačových her a časopisu FRAG přichystal T-Mobile revoluční nabídku - on-line půjčovnu PC her s více než třemi stovkami titulů. V nabídce budou tři balíčky v cenových relacích od 99 do 299 korun. Unikátní služba bude poskytována formou měsíčního předplatného. Každý nový zákazník si může půjčovnu na týden zdarma vyzkoušet.

Zejména příležitostní příznivci počítačové zábavy mohou vybírat ze tří balíčků. RELAX za 99 Kč přináší časově nenáročné tituly na ukrácení dlouhé chvíle, ODVAZ za 199 Kč v sobě skrývá závody, detektivní pátrání či oblíbené kuchařské a farmářské hity. A NAPLNO, jak název sám napovídá, nabídne ty nejlepší kousky. Zaplatit může klient několika způsoby: klasicky platební kartou, kupónem, T-Mobile účtem (pouze pro zákazníky T-Mobile) nebo prostřednictvím Premium SMS (balíček RELAX).

Každý nový uživatel si může vše, co půjčovna umí, otestovat jeden týden zcela zdarma. Stačí vyplnit jednoduchou registraci a stáhnout si tzv. FRAG Player, který je pro hraní nezbytný. Služba je dostupná pro zákazníky všech mobilních operátorů, a to jak v Česku, tak na Slovensku. Portál je rovněž provázaný se sociálními sítěmi Facebook a Twitter, každý tak může dosažené výsledky sdílet s přáteli.

Balíček Týden zdarma Cena za 1 měsíc   Počet her  Popis
RELAX  ano  99 Kč více než 100

logické rychlíky, jednoduché adventury a populární
hry typu Mahjong,  Sudoku nebo Solitaire

ODVAZ  ano  199 Kč více než 200

 závodní, detektivní, farmářské i kuchařské,
 např. Cake Mania 3, Bus Driver, Farm Frenzy

NAPLNO  ano  299 Kč více než 300

 střílečky, simulátory, strategie, RPG, např.:
Tomb Raider, Hitman, Plants vs. Zombies

Poznámka: ceny jsou uvedeny vč. DPH

 

Nedočkavci jistě ocení tzv. "games streaming", který zpřístupní první úrovně hry již během stahování. "Download guarantee" zase umožní titul stáhnout i opakovaně, např. v případě výměny počítače. Gamesky jsou vázány na účet, nikoli na počítač. Hry jsou rovněž automaticky aktualizovány. Jediné, čím musí zákazník disponovat, je připojení k internetu a být zaregistrován.

Na frag.cz budou k dispozici kromě půjčovny také hry pro mobilní telefony, aktuální novinky, hodnocení, různé recenze a návody od profesionálních hráčů a známých herních novinářů, mj. Jakuba Červinky a Mikoláše Tučka. Ti stáli u zrodu portálu a i nadále bude v jejich péči tak, aby všem návštěvníkům nabídl zasvěcené informace ze světa počítačové zábavy.

Více informací na www.frag.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud