Přejít k hlavnímu obsahu

Registrace Farming Simulator 17

redakce 06.07.2021

("Plná verze - uveřejněno v Chipu 08/2021.") Farming Simulator přináší svět moderního farmaření, ve kterém si vyzkoušíte vše od pěstování plodin, přes chov zvířat až po prodej vaší produkce. A především různé traktory, kombajny a desítky dalších strojů a příslušenství.

Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu na straně 128ve článku >> a v On-line DVD 08/21.

Licenční klíč do základní hry a licenční klíč pro rozšíření Platinum získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 08/2021. Majitelé digitálního Chipu získají promokód odesláním své e-mailové adresy prostřednictvím formuláře přímo v digitálním časopise na straně 55.

formulář

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu. Obě licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči (doporučujeme je zkopírovat a uložit) a stejné licence vám dorazí i do e-mailové schránky.  Upozornění: Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

install-red 01. Instalace základní hry: Stáhněte si instalační data v balíčku ZIP z Chip DVD nebo z On-line DVD do svého počítače. Rozbalte je a spusťte soubor Setup.exe. Instalace probíhá v češtině a vyžaduje na disku cca 7 GB místa. Při prvním spuštění hry budete vyzváni k zadání licenčního klíče, takže použijte první licenční klíč z e-mailu z registrace výše. Nic dalšího není nutné nastavovat. Hru lze už nyní spustit.
02. Instalace Platinum update: Dále ještě nainstalujte rozšíření Platinum z Chip DVD nebo z On-line DVD. V prvním kroku budete vyzváni k zadání licenčního klíče. Zadejte druhý licenční klíč z e-mailu z registrace výše a po zobrazení úspěšné aktivace chvíli vyčkejte než se data updatu zkopírují do hry. Po spuštění hry v základním menu uvidíte již rozšířenou verzi Platinum Edition. Hra automaticky nastaví základní rozlišení hry a detailů grafiky podle vašeho hardwaru, nicméně můžete dále laborovat s paramentry grafické karty v menu Nastavení. Minimální hardwarové nároky hry nejsou nijak dramatické: CPU 2.0 GHz dual-core processor, 2 GB RAM, grafická karta Nvidia Geforce GTS 450, AMD Radeon HD 6770 (min 1GB VRAM, DX11).

Licence pro Chip CZ:  Plnou verzi hry Farming Simulator 17 Platinum v ceně 500 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence Farming Simulator 17 Platinum je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno do konce srpna 2021.
 
fs22-120 Předobjednávka na Farming Simulator 22: Připravovanou verzi Farming Simulator 22, která vyjde 22. listopadu 2021, si v rámci akce můžete výhodně předobjednat za 1 000 korun

Nová verze nabídne širokou škálu zemědělských operací zaměřených na zemědělství, chov zvířat a lesnictví ve třech nových amerických a evropských mapách. Kromě amerického středozápadu se můžete vydat na svahy Alp. Zařazeny jsou i nové plodiny, jako je vinná réva, olivy a další. Ve své farmě můžete z plodin začít vyrábět mošt nebo olivový olej a výhodně zvyšovat svůj zisk. Zařazeno je střídání ročních období se související změnou práce na polích a farmách. Ve hře se samozřejmě objeví i nové stroje. Tentokrát více než 400 skutečných strojů a více než 100 skutečných zemědělských značek jako jsou společnosti John Deere, CLAAS, Case IH, DEUTZ-FAHR, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra a mnohé další. Farming Simulator 22 obsahuje Giants Engine 9 s novými aktualizacemi a funkcemi, jako je Parallax Occulusion Mapping, které poskytují terénu a povrchům podrobnější a dynamičtější vzhled. Hra pro více hráčů umožňuje kooperativní zemědělství, kdy můžete spolupracovat se sousedními farmáři a zvýšit svou produkci. Rozšiřující ModHub nabízí přístup k dalším strojům a vybavení, které byly bezplatně vytvořeny komunitou hráčů.


Tuzemské e-mailové služby často blokují registrační zprávy jako spam, proto pro účely registrací plných verzí z Chipu doporučujeme si zřídit univerzální e-mail ve službě Google Mail. Pozn.: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«. Majitelé e-mailu u služby Gmail mohou najít registrační zprávu ve složce »Promoakce«.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud