Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Reproduktory Genius SP-HF2020

redakce 01.06.2011

Genius představil čtyřpásmové sloupové reproduktory SP-HF2020, které se hodí hlavně pro použití vedle televizoru. Sestava 2.0 o celkovém výkonu 60 W disponuje vestavěným D2Audio procesorem se třemi efekty ekvalizéru pro filmy, hry nebo hudbu.

Uživatel může volit ze tří nastavení ekvalizéru - EQ-WideSound poskytuje širší zvuk, který simuluje otevřený prostor, EQ-DeepBass zprostředkovává hlubší syté basy, zatímco volba EQ-AudioAlign zajišťuje optimální ozvučení i při ne zcela ideálním rozestavení reproduktorů v místnosti. Model SP-HF2020 integruje čtyři akusticky vyvážené jednotky - výškový reproduktor o velikosti jeden palec, středový reproduktor pro vokály a většinu nástrojů a dva elastické basové reproduktory o velikosti tři palce. Sestava nabídne podle výrobce precizní a čisté podání zvuku a má sloužit jako náhrada televizních reproduktorů.

Model SP-HF2020 disponuje dálkovým ovladačem pro nastavení všech nejnutnějších funkcí jako hlasitost, volba zdroje či ekvalizéru. Reproduktory mají na zadní straně digitální koaxiální vstup doplněný dvěma analogovými vstupy pro připojení k TV, DVD přehrávači, herní konzoli nebo počítači.

Novinka je trhu ve dvou provedeních – v barvě dřeva nebo leskle černé a prodává se za doporučenou cenu 2 345 Kč vč. DPH.

Technické parametry SP-HF2020

RMS

60 wattů

Basové reproduktory

3 x 3” 4Ω

Výškový reproduktor

1“ 8Ω

Frekvenční rozsah

50Hz~20kHz

Odstup signálu od šumu

85 dB

Další funkce

Regulace hlasitosti

 

Dálkové ovládání

Rozměry

115 x 407 x 144

Hmotnost

5,353 kg

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme