Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Reproduktory s bezdrátovým zvukem a prostorovým efektem

redakce 16.12.2010

Společnost Creative Technology představila nové bezdrátové reproduktory Creative ZiiSound T6. Funguje v kombinaci se všemi kompatibilními stereofonními zařízeními s technologií Bluetooth, jako jsou notebooky, netbooky, iPhone, iPad, PC, Mac a tablety.

Kapitoly článku

Reproduktorový systém je vybaven výkonným kodekem apt-X s minimálním zpožděním. Jeho součástí je subwoofer a pár nastavitelných satelitů Swivel-Speaker-Array, díky nimž si uživatel může vybrat mezi stereofonní hudbou a prostorovým zvukem „jako v kině“ přenášeným datovými toky z bezdrátových zařízení s technologií apt-X – například netbooků, notebooků a tabletů, jako je bezdrátový zábavní tablet ZiiO Pure Wireless Entertainment.

Prostorový zvuk 5.1 přes USB

Reproduktorový systém ZiiSound T6 umožňuje poslech prostorového zvuku 5.1 pomocí kabelového připojení přes rozhraní USB. Systém má tři části a dokáže reprodukovat celé pásmo zvuku z digitálních zvukových stop 5.1.

Cena a dostupnost

Systém ZiiSound T6 bude k dostání v internetovém obchodu na adrese creative.com/shop v Evropě od poloviny prosince 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 399,99 €.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud