Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Řešení pro Wi-Fi

redakce 02.08.2012

Společnost AirLive představuje all-in-one 5GHz CPE bezdrátové řešení postavené na standardu 802.11an AirMax 5N. Kromě tohoto modelu, AirLive ukázal také model AirMAX 5N-ESD, který zahrnuje ochranu proti elektrostatickým výbojům.

Zařízení pracuje ve spektru 5,1 až 5,8 GHz. CPE kryt je vyroben z anti-UV materiálů pro lepší ochranu před sluncem a deštěm. Zařízení obsahuje integrovanou 16dBi 5GHz anténu s horizontální, vertikální nebo diverzní polarizací. Vnitřní PCBA je možno vysunout, což usnadňuje údržbu. Potěší také integrovaná podpora pasivního PoE (Power over Ethernet).

Řešení AirLive AirMax 5N umožňuje snadnou výstavbu venkovních bezdrátových sítí.
Řešení AirLive AirMax 5N umožňuje snadnou výstavbu venkovních bezdrátových sítí.

S integrovanou směrovou anténou a 150Mb/s rádiem 11n, může AirMax5N/AirMax5N-ESD dosáhnout na poměrně dlouhé vzdálenosti. Modely AirMax5N/AirMax5N-ESD jsou také vybaveny R-SMA konektorem. k němuž lze připojit externí anténu. Následně si lze prostřednictvím webového rozhraní vybrat, zda má CPE využívat vertikální, horizontální nebo právě onu externí anténu.

Oba modely AirMax5N/AirMax5N-ESD mohou fungovat jako AP, klient, WDS, WDS Repeater, brána či WISP. Webové uživatelské rozhraní AirLogic bylo přepracováno a mělo by být více user-friendly. AirMax5N/AirMax5N-ESD poskytují možnost pokročilé řízení připojení (separátní nastavení šířky pásma pro různé uživatele či čízení celkové šířky pásma). Proto mohou WISP operátoři nabízet různé třídy rychlosti připojení pro různé předplatitele a fungovat podobně jako ISP poskytující služby ADSL.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud