Přejít k hlavnímu obsahu

Revo Uninstaller Pro 3

Martin Kučera 10.03.2019

Revo Uninstaller Pro 3 odstraní opravdu všechny součásti po instalaci různých programů a vrátí nastavení Windows do původního stavu. ("Plná verze - Chip 04/2019.")

Ne všechny aplikace po sobě při odinstalování uklidí. Některé programy navíc ani běžným způsobem odinstalovat nejde. Pomůže vám speciální nástroj.

Používání různých programů a jejich následné odinstalovávání má jedno velké úskalí. Když se chcete zbavit aplikací, které již nepotřebujete, často po nich zůstanou zbytečná data, nepořádek v registru a problémy mohou způsobovat také změny v konfiguraci operačního systému, které nejsou při odinstalování aplikací navráceny do původního stavu. S plnou verzí programu Revo Uninstaller Pro se vám ale podaří důkladně odstranit i velmi tvrdohlavé aplikace, které mají špatně naprogramovaný postup odinstalace. Revo Uninstaller Pro umí monitorovat každou novou instalaci softwaru, aby pak bylo možné kompletně vrátit všechny provedené změny. Stejně tak je ale možné spolehlivě odstranit již dříve instalované aplikace, po kterých Revo Uninstaller Pro vyhledá a zlikviduje všechny pozůstatky. Další funkce programu Revo Uninstaller Pro vám pomohou i s celkovou správou počítače a jeho pravidelným čištěním.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Revo Uninstaller Pro 3 můžete po instalaci a aktivaci používat bez funkčních a časových omezení, ovšem bez nároku na technickou podporu a budoucí aktualizace aplikace. Běžná cena licence nejnovější verze programu je kolem 700 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V základním pohledu vám program Revo Uninstaller Pro nabídne seznam instalovaných programů, které je možné kliknutím na tlačítko »Odinstalovat« důkladně odstranit z počítače. Chcete-li odinstalovat více programů najednou, označte je se stisknutou klávesou [Ctrl] a pak pokračujte volbou »Rychle odinstalovat«. Nejjistější cestou, jak při odinstalaci programu odstranit skutečně všechny jeho součásti a vrátit nastavení počítače do výchozího stavu, je instalace s asistencí aplikace Revo Uninstaller Pro. Použijte tlačítko »Instalovat program«, zvolte příslušný instalační balíček a nechejte z instalace vytvořit záznam. Další nástroje aplikace Revo Uninstaller Pro vám pomohou například s rychlejším spouštěním počítače, odstraněním pozůstatků po surfování na internetu ve webových prohlížečích nebo vyhledáním zbytečných souborů na pevném disku počítače a jejich smazáním.

Nejnovější verze programu Revo Uninstaller Pro 4 přináší především možnost odinstalovat také některé aplikace ze základní výbavy operačního systému Windows 10, stejně jako aplikace instalované z obchodu Microsoft Store a také doplňky a rozšíření internetových prohlížečů. Zásadní změnou prošlo i uživatelské rozhraní programu, které je nyní modernější a mnohem přehlednější. Revo Uninstaller Pro 4 má i bohatší databázi záznamů pro kompletní odinstalovávání běžně používaných aplikací.

Seznam všech plných verzí v Chipu 04/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme