Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

S jasnější optikou

redakce 14.06.2010

Nový kompaktní fotoaparát Panasonic Lumix DMC-FX70 má kvalitní optiku LEICA s širokoúhlým ohniskem 24 mm s vysokou světelností f2,2. Nabízí inteligentní automatiku, snadné ovládání a video v HD kvalitě.

Fotoaparát Panasonic Lumix FX70 s dotykovým displejem je podle výrobce všestranný „univerzál“, který si poradí v každém prostředí. Světelný objektiv zaručuje ostré a jasné fotky i v potemnělých interiérech. Do jeho záběru se vejdou i široké architektonické památky nebo početná partička výletníků. Objektiv totiž vyniká širokým ohniskem odpovídajícím 24 mm u klasického fotoaparátu a pětinásobným optickým zoomem.
Fotoaparát s rozlišením 14,1 megapixelů patří do řady stylových modelů FX a nabízí i vlastnosti videokamery – záznam ve vysokém rozlišení se na kartu ukládá ve formátu AVCHD Lite.
Mezi další přednosti patří vylepšený režim inteligentní automatiky iA. Tento režim nově nabízí funkci „Motion Deblur“ zabraňující pohybové neostrosti (fotoaparát automaticky nastaví optimální citlivost i další expoziční hodnoty, aby maximálně zkrátil expoziční čas). V režimu iA funguje rovněž automatické rozpoznávání tváře, kontinuální ostření, inteligentní nastavení citlivosti, inteligentní automatický výběr motivového programu apod.
Displej s úhlopříčkou 7,6 cm nabízí plně dotykové ovládání a kvalitní obraz při náhledu scény i při prohlížení fotografií.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud