Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

S mobilní aplikací FAYN lze volat za 0,49 Kč nebo i zcela zdarma

redakce 18.12.2013

Společnost FAYN Telecommunications představila svou novou mobilní aplikaci. Je určena pro systémy Android, velmi snadno se ovládá a lze s ní výhodně volat, kdykoli je uživatel připojen k internetu. 

Zhruba 80 % všech chytrých mobilních telefonů a tabletů pohání operační systém Android. Právě pro ten je určena mobilní aplikace telekomunikačního operátora FAYN. Díky aplikaci „Fayn – levné volání“ se uživatelé dozvědí např. základní informace o svém účtu u operátora, ale především jim umožní využívat zvýhodněné volání již od 0,49 Kč za minutu do všech mobilních sítí.

Aplikace je k dispozici zdarma a její instalace i nastavení jsou mimořádně snadné. Stačí si ji stáhnout z Google Play a zadat telefonní číslo a heslo, žádné další kroky nejsou zapotřebí. Aplikace se integruje do systému a kdykoli jsou uživatelé připojeni k internetu, mohou výhodně telefonovat.

fayn1-nahled

„Volání přes internet lze provozovat na všech chytrých telefonech. V praxi se ale setkáváme s tím, že konfigurace je pro uživatele příliš obtížná, proto jsme připravili naši vlastní mobilní VoIP aplikaci s důrazem na maximální jednoduchost. Stačí ji stáhnout, zadat v ní telefonní číslo a heslo, a lze okamžitě volat. Aplikace také zobrazuje stav účtu, jako např. výši kreditu či provolanou sumu,“ řekl Lukáš Honek, ředitel společnosti FAYN Telecommunications.

FAYN aktuálně nabízí šest tarifů. Tři jsou zaměřeny na mobilní GSM služby, zbývající tři slouží čistě pro volání přes internet (VoIP). Ale i ke svým mobilním službám přibaluje FAYN vlastní číslo pro volání přes internet, takže aplikaci a s ní spojené výhodné volání může využít opravdu každý. Díky funkci Mobilní CLIP navíc volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z mobilního čísla.

FAYN se na volání přes internet specializuje už od roku 2002 a stále jde o jasně nejlevnější volání. Od letošního roku nabízíme našim zákazníkům i mobilní služby, volání přes internet však vždy představuje tu nejvýhodnější variantu pro volání,“ doplnil Lukáš Honek.

K zajímavostem služby patří také to, že v rámci VoIP sítě si mohou zákazníci volat zcela zdarma. Pokud si tedy telefonují dva uživatelé mobilní aplikace FAYN, volají si zdarma a neomezeně. To ostatně platí pro všechny uživatele VoIP sítě FAYN – nejen těch s mobilní aplikací, ale i při volání z pevných IP telefonních přístrojů, tabletů, počítačů a jiných moderních elektronických zařízení.

Zdroj: TZ FAYN.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme