Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung Galaxy S6 edge+ se zajímavými doplňky

Pavel Trousil 15.09.2015

Nový smartphone Galaxy S6 edge+ s dvojitě zahnutým displejem dorazí na český trh již tento pátek. Součástí doplňkového příslušenství jsou kryty s třpytkami i QWERTY klávesnicí. 

Samsung Galaxy S6 edge+ upoutá pozornost díky displeji zakřivenému po obou podélných stranách. Majitelé si k němu mohou pořídit i řadu třpytivých nebo lesklých zadních krytů. Na výběr jsou také klasická jednobarevná pouzdra, odnímatelná QWERTY klávesnice, podložka pro bezdrátové nabíjecí či externí baterie.

Nejnovější typ zadních krytů Glitter Cover pro Samsung Galaxy S6 edge+ plní ochranou i estetickou funkci. Kombinace třpytkového prášku a metalického orámování krytu chrání smartphone před nárazy a zároveň více zdůrazňuje jeho vzhled. Na výběr je modré, zlaté a červené provedení za doporučenou maloobchodní cenu 1 299 Kč.

 Kromě zadních krytů se třpytkami mají zákazníci na výběr také z několika průhledných zadních krytů Gloss Cover a Clear Cover, buď s lesklým efektem či v decentním čirém provedení. Doporučená maloobchodní cena Gloss i Clear Cover krytů je 699 Kč.

Příznivci hardwarové QWERTY klávesnice mají v době čistě dotykových smartphonů stále užší výběr. Součástí doplňkového příslušenství pro Galaxy S6 edge+ je ale i plně funkční odnímatelná QWERTY klávesnice. Na českém trhu bude dostupná v černé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.

Součástí příslušenství Galaxy S6 edge+ je také řada ochranných pouzder v zemitých barvách. Pouzdra Clear View jsou na povrchu hladká, S View a flipová pouzdra mají jemnou texturu tkaniny. Uvnitř flipových pouzder je navíc kapsa na kreditní kartu. Doporučená cena pouzder Clear View je 1 399 Kč, S View 1 199 Kč a flipového pouzdra s kapsou 699 Kč. V prodeji bude několik barevných variant, kromě stříbrné.

K nejnovějšímu modelu Galaxy S6 edge+ není nutné pořizovat si speciální kryty ani pouzdra pro bezdrátové nabíjení. Stačí pouze tato podložka v kruhovém designu a vlastností rychlejšího dobíjení. K dostání bude v černé a bílé barvě za 1 499 Kč. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud