Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung má po překvapení: únik odhalil Z Flip 5, hodinky Galaxy Watch 6 i nový tablet

Jakub Fišer 19.06.2023

Na konci července plánuje korejský Samsung svou výroční akci Unpacked, na které představí novinky z odvětví nositelné elektroniky a skládacích telefonů. Žel bohu, překvapení se zřejmě konat nebude, únik totiž se solidním předstihem odhalil všechny plánované novinky.

Kapitoly článku

Podle informací serveru 91mobiles a lovce úniků Evana Blasse dojde k představení hned sedmi nebo osmi produktů. Půjde o dva telefony, dvoje chytré hodinky, dva až tři tablety a nakonec také bezdrátová sluchátka

Galaxy Z Fold 5 a Z Flip 5

Duo nových skládacích telefonů Samsungu přináší na první i druhý pohled lehké zklamání. Bezesporu se dočkáme vylepšení „vnitřností“, tedy vyššího výkonu, lepší baterie a možná i fotoaparátu. Design se však moc nepohne.

To platí částečně pouze o Z Fold 5. Z Flip 5, tedy véčková skládačka, totiž nabídne větší sekundární displej. Neznáme přesnou hodnotu, nicméně obrazovka na zádech Flipu by měla lépe odpovídat současným požadavkům zákazníků, jak je naplňuje třeba Motorola Razr 40 Ultra.

Samsung Galaxy Z Fold 5 a Z Flip 5 | Zdroj: se svolením @evleaks

Samsung Galaxy Z Fold 5 a Z Flip 5 | Zdroj: se svolením @evleaks

Hodinky Galaxy Watch 6

Příchod nositelné elektroniky v podobě hodinek Galaxy Watch 6 je jasně očekáván. Ani tento produkt nebude nijak zářit designovými inovacemi – dočkáme se základní varianty Watch 6 s celoplošným displejem bez otočné lunety, a také verze Watch 6 Classic, která vrátí oblíbenou hardwarovou lunetu.

Tablet a sluchátka

Dle dostupných informací má Samsung přinést také tři varianty svého nového vlajkového tabletu. Galaxy Tab S9, S9+ a S9 Ultra má být nová trojice špičkových tabletů se Snapdragonem 8 Gen 2, podpora pera S Pen je samozřejmostí.

Na obrázcích se objevila také bílá sluchátka, která nápadně připomínají předchozí generaci Galaxy Buds 2. Podle několika úniků však má jít o novinku, tedy Galaxy Buds 3. Ani zde se tedy design nijak zásadně nepromění.

Zdroj: @evleaks / Twitter, 91mobiles


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme