Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Samsung nenaslouchá přáním uživatelů: Galaxy S23 se zdá být hořkým zklamáním

Jiří Palyza 01.07.2022

Příznivci smartphonů Galaxy už netrpělivě očekávají nový model S23. Podle nejnovějších informačních úniků ale výrobce může své uživatele dvěma komponentami zklamat.

Nová řada špičkového modelu od Samsungu, Galaxy S23, bude pravděpodobně uvedena až za půl roku. Jak to ale bývá zvykem, o připravované novince se už v předstihu začíná objevovat spousta zaručených zpráv a informačních úniků. Například korejský blog Naver přišel s informací, že výrobce u připravovaného top modelu nenabídne přední fotoaparát skrytý pod displejem.

Znamená to jediné: Samsung by u modelové řady pro nadcházející rok 2023 opět použil průstřel v displeji, který už mnoho fanoušků smartphonů nenávidí. Blog Naver se odvolává na informace od dodavatelů, kteří už byli o specifikacích součástí pro S23 informováni. Proto se zdá velmi nepravděpodobné, že by se v relativně krátké době něco změnilo.

Podle důvěrných zdrojů Samsung nepovažuje v tuto chvíli technologii objektivu pod displejem za dostatečně vyspělou, aby ji nasadil do produkce zařízení pro masový trh. Minimálně v jednom případě z produktové řady Samsungu to ale bylo velmi překvapivé, protože neviditelný selfie fotoaparát už byl součástí Galaxy Z Fold 3.

Samsung Galaxy S23: součástí smartphonu pravděpodobně nebude ani nový snímač fotoaparátu s rozlišením 200 MPx

twitter-isocell

| Zdroj: Twitter/Ice universe (@universeIce)

Fanoušci Galaxy by mohli být zklamáni také hlavním fotoaparátem. Známý informátor Ice universe před několika dny na Twitteru napsal, že snímač ISOCELL HP3, který Samsung nedávno představil a nabízí rozlišení až 200 MPx, nebude v Galaxy S23 osazen.

Na obzoru snad jedno vylepšení přeci jen je: očekává se, že výrobce plánuje alespoň vylepšení předního fotoaparátu. Jak přesně bude vypadat, zatím ale není jasné.

Zdroj: NaverTwitter/Ice universe


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme