Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Slevomat podpořil nevidomé

redakce 05.05.2014

Charitativní Organizace Světlo pro svět nabízí prostřednictvím Slevomatu poslední startovní čísla na jinak zcela vyprodaný Volkswagen Maraton Prah.

Charitativní organizace SVĚTLO PRO SVĚT nabízí zájemcům poslední volná startovní čísla na již vyprodaný Volkswagen Maraton Praha, který se běží 11. května 2014. v 9:00 hod. na pražském Staroměstském náměstí. Maratonce čeká krásný sportovní zážitek, davy fandících diváků a také tým sportovců Světlo pro svět, kteří svým během dosáhnou nejen maratonský cíl, ale přispějí i na dobrou věc, stejně jako Charitativní organizace SVĚTLO PRO SVĚT nabízí zájemcům poslední volná startovní čísla na již vyprodaný Volkswagen Maraton Praha, který se běží 11. května Slevomat, který tuto charitativní akci plně podpořil. Výtěžek ze startovného bude darován na činnost a projekty Světla pro svět, které vracejí zrak postiženým lidem v rozvojových zemích.

Organizace Světlo pro svět – Light for the World, o. s. je charitativní organizace, která se věnuje prevenci a léčbě slepoty v rozvojových zemích. Finanční prostředky získáváme i díky spolupráci s organizátorem pražského VOLKSWAGEN maratonu, který nám umožnil nákup zlevněných registrací na maraton, které dále prodáváme. Při hledání vhodného marketingového nástroje pro tento prodej jsme se rozhodli pro Slevomat,“  říká Čestmír Hrdinka, výkonný ředitel organizace Světlo pro svět. „Registrace na Maraton jsou již zcela vyprodány, takže doufáme, že o startovní čísla, které nabízíme na poslední chvíli, bude zájem a že nám to pomůže získat prostředky na podporu naší charitativní činnosti,“ dodává Čestmír Hrdinka.

„Slevomat pravidelně vychází vstříc příležitostem podpořit smysluplné charitativní projekty. Proto i tentokrát aktivity Organizace Světlo pro život podporujeme tím, co umíme nejlépe – rychlou cílenou nabídkou a efektivní marketingovou podporou,“ říká marketingový manažer Slevomatu Zdeněk Linc. „Slevomat poskytuje podporu tohoto projektu zcela zdarma, bez nároku na provizi, takže kompletní výtěžek z prodeje startovních registrací může putovat na charitativní účely,“ dodává Zdeněk Linc. 

Vytrvalci, kteří chtějí běžet nejen pro sebe, ale i pro druhé, najdou nabídku posledních startovních registrací na Volkswagen Maraton Praha zde: http://www.slevomat.cz/…araton-praha


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud