Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sluchátka jako módní doplněk

Pavel Trousil 11.07.2014

Švédský výrobce Happy Plugs nabízí sluchátka, která plní zároveň funkci handsfree a další mobilní příslušenství především těm, kteří drží krok s módními trendy. Sluchátka jsou k dispozici ve dvou různých provedeních, které známe pod pojmy „pecky“ a „špunty“ a mnoha barvách.

happy-plugs-green-7719-02-7350063030180-nahled

V roce 2011 se v centrální části Stockholmu zrodil nápad vyrábět sluchátka tak, aby plnily funkci stylového módního doplňku a vznikl tak koncept "What Color Are You Today?“. Od té doby nabízí švédský výrobce Happy Plugs všem těm, kteří drží krok s módními trendy, barevné a funkční mobilní příslušenství.

Happy Plugs dodává sluchátka, která plní zároveň funkci handsfree a další mobilní příslušenství, jako jsou kabely a kryty mobilních telefonů. Sluchátka jsou k dispozici ve dvou různých provedeních, které známe pod pojmy „pecky“ a „špunty“. Většinu barev sluchátek kopírují také kabely a kryty k vybraným mobilním telefonům. Sortiment Happy Plugs doplňují pouzdra pro tablety iPad Air a iPad Mini.

samsung-spiral-nahled

Sluchátka a kabely Happy Plugs poznáte nejen podle široké škály jejich barevných provedení, ale také podle krabičky. Sluchátka jsou balena tak, aby na první pohled připomínala dvě noty na notové osnově. Při výběru sluchátek a dalších doplňků můžete vybírat ze šestnácti barev Happy Plugs. V aktuální nabídce najdete sluchátka v pastelově žluté, zelené, oranžové, růžové, levandulové, fialové, cerise a červené barvě, kterou doplňuje tyrkysová a další dva odstíny modré a nechybí ani černá a bílá, stříbrná, zlatá a červenozlatá.

happy-plugs-rose-gold-01-7350063033129-nahled

To vše podtrhují pouzdra pro mobilní telefony iPhone 5/5S, 5C a Samsung Galaxy S4 ve stejných barvách kromě obou zlatých a stříbrné a kabely v devíti barvách. Mobilní příslušenství Happy Plugs je nyní k dostání v obchodech Alza.cz, Mall.cz, iWant, iStyle, iStores, Zoot.cz, Mobil Pohotovost a dalších.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud