Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sony Ericsson Mix Walkman a txt pro

redakce 09.06.2011

Společnost Sony Ericsson oficiálně představila dva nové mobilní telefony: Sony Ericsson Mix Walkman a Sony Ericsson txt pro.

Zatímco Sony Ericsson Mix Walkman nabízí spojení zábavy a kvalitního poslechu hudby, Sony Ericsson txt pro je vybaven plnohodnotnou výsuvnou QWERTY klávesnicí a zprostředkuje pohodlnější kontakt s přáteli na sociálních sítích díky speciální integrované aplikaci. Oba nové telefony disponují dotykovým displejem s uživatelským rozhraním v rozích displeje. Kromě mnoha užitečných funkcí nabízí oba telefony fotoaparáty s nahráváním videa či Wi-Fi připojení pro prohlížení internetových stránek či chatování.
Sony Ericsson Mix Walkman představuje novou možnost poslechu hudby ve vysoké kvalitě a navíc zábavnou formou. Pro snadné hledání oblíbených skladeb je určeno speciální tlačítko Zappin. Pouhým stisknutím tohoto tlačítka se přehraje refrén následující skladby, který usnadní rozhodování o poslechu dalších písní.  Připravena je také speciální funkce karaoke, která umožňuje ztlumit hlasy jakékoli skladby tak, že lze zpívat právě přehrávanou oblíbenou skladbu s pouhým doprovodem. 
K osobitému designu a netradičnímu vzhledu telefonu navíc přispívá řada vyměnitelných pásek, z nichž jedna je vždy součástí balení telefonu. 
Sony Ericsson txt pro nabízí spojení 3“ dotykového displeje s 3,2megapixelovým fotoaparátem a plnohodnotnou výsuvnou QWERTY klávesnicí. Díky speciální aplikaci určené pro sociální sítě Facebook a  Twitter umožňuje navíc průběžně sledovat aktualizace profilů pěti nejoblíbenějších přátel. 
Sony Ericsson Mix Walkman a Sony Ericsson txt pro budou na vybraných trzích dostupné ve třetím čtvrtletí tohoto roku.  


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud