Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sony Ericsson Vivaz pro

redakce 15.02.2010

Společnost Sony Ericsson představila včera večer na kongresu v Barceloně nový model Sony Ericsson Vivaz pro.

Jedná se o sesterský model mobilního telefonu Sony Ericsson Vivaz, který navíc nabízí plnohodnotnou QWERTY klávesnici pro pohodlné psaní textů. Uživatelům tak umožňuje komfortní vyřizování e-mailů, SMS zpráv či aktualizací na sociálních sítích.

Stejně jako vlajková loď Sony Ericsson Vivaz, který byl představen v lednu, umožňuje Sony Ericsson Vivaz pro pořizovat a přehrávat videa v HD kvalitě. Díky otevřené platformě si uživatelé mohou také personalizovat svou zábavu stáhnutím nejrůznějších aplikací prostřednictvím PlayNow nebo Symbian Developer Community.

Sony Ericsson Vivaz pro také nabízí novou filozofii designu ve stylu „křivek lidského těla", která se poprvé představila u telefonu Xperia X10 a stane se trvalou součástí portfolia společnosti Sony Ericsson. Přístroje jsou navrženy tak, aby zrcadlily tvar lidského těla a zároveň poskytovaly přesné a přesvědčivé ovládání.

Sony Ericsson Vivaz pro bude dostupný na vybraných trzích od druhého čtvrtletí tohoto roku v černém a bílém barevném provedení.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme